Sari la conținut

[Propunere] Sectiune


ElderGods

Postări Recomandate

Nume : ElderGods

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Sa se creeze o categorie la Afiliere server cu numele de
Zona Detinatori/Manageri si sa aiba acces doar Detinatorii/Managerii de servere.
Acolo putem face un topic cu firmele de boost  si fiecare sa isi dea cu parerea despre firmele de boost pentru a evita unele tepe ! Eu sincer am luat vro 2,3 tepe de la firmele de boost.
si asa am putea evita chestia asta .
Asa managerii/fondatorii pot vorbii acolo ce firme baga playeri si cum baga la ce ore baga  .

 

Cum va ajuta această sugestie/propunere comuni: Eu zic ca ar ajuta foarte mult cei care sunt la inceput cu server-ul si vor sa achizitioneze boost sa evite tepele.
Asa vad si ei cum baga playerii firmele de boost de la ce ora baga etc.
EDIT: Scuze daca trebuie facut POLL ! Nu stiu .
@seikatsu^ : Nu ar fii bine sa aiba acces toti ! Doar Fondatorii/Managerii de pe comunitate.
Asa poate sa scrie ori cine si sa induca lumea in ceata.
@C R S : Foarte bine punctat CRS ! As fii pro si pentru asta cu Scripting-ul .

@!PETRILA 坏 : Eu spun ca cei care platesc hoostu/boost-ul ma gandesc ca au grad si pe forum de Manager/Detinator. Deci pot vedea si ei .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bine dupa parerea mea ar fi ca DOAR Managerii de server sa aibe acces la acea sectiune pentru ca ei cumpara boost-uri si ei stiu mai bine ce si cum baga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, Legolas a spus:

Cel mai bine dupa parerea mea ar fi ca DOAR Managerii de server sa aibe acces la acea sectiune pentru ca ei cumpara boost-uri si ei stiu mai bine ce si cum baga.

exact , o zona doar a detinatorilor unde pot discuta intre ei anumite chestii . 

pro. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O idee foarte buna, ar fi ceva daca sa mai aiba scripteri acces la categoria aia unde se posteaza si pluginuri dedicat pentru serverele de pe comunitatea in care sa aiba doar manageri acces la ele si sa nu mai fie categoria "Scripting LEAGUECS" pusa pe public dar sa fie un beneficiu pentru serverele noastre si strict pentru detinatori de servere leaguecs. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO ,nu prea are relevanta treaba cu doar nush cine are voie ,vedeti ca host ul / boost urile sunt platite si de altii ,nu doar managerul.. ,unii manageri isi lasa sv in seama altora si tot asa .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideia este buna si eu zic sa o punem in parctica @C R S sa stii ca categoria aia de scripting e bine asa se poate face cumva sa vada doar cei care au cont pe forum.

Pentru ca in timp ce ei isi iau pluginurile etc,noi castigam mebri noi care in timp se poate sa raman sau sa vina la noi.

Un mare :PRO:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate