Sari la conținut

Update Forum


El-Diablo

Postări Recomandate

Nume : El-Diablo

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Propun a se face putina ordine pe categoria servere oficiale cs 1.6 Multe servere sunt Inchise sau Nu mai fac parte din aceasta comunitate. Nu este necesar doar cantitate pe acest forum. sunt 25+ servere  dar multe inactive/Mutare... ne ratacim printre ele pana gasimn un sv online al comunitatii

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Gasirea mult mai usor a servarelor active/league. , 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multe servere inchise isi schimba/ isi dau update la addons si il tin off. Majoritatea dintre serverelor plecate sunt deja scoase si asteptam noi servere pe dns-urile respective. Fiecare owner isi intretine serverul cum vrea. Nu putem sa il dam afara doar ca are 0/32,1/32. Sunt diferite motive pentru care sv poate fii asa ( a expirat boost-ul, etc) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, linux a spus:

Multe servere inchise isi schimba/ isi dau update la addons si il tin off. Majoritatea dintre serverelor plecate sunt deja scoase si asteptam noi servere pe dns-urile respective. Fiecare owner isi intretine serverul cum vrea. Nu putem sa il dam afara doar ca are 0/32,1/32. Sunt diferite motive pentru care sv poate fii asa ( a expirat boost-ul, etc) .

Poftim? ce spun eu si ce raspun imi oferi tu? cine s spus de numarul jucatorilor existent pe servere?  tu ai citit ce am scris sau ai raspund doar ptr activitate?  Am propus sa elimitati serverele care sunt inchise !! aveti 3.4 servere Inchise iar altele care nu mai sunt in aceasta comunitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acest lucru o sa ne ocupam noi administratorii si fondatorii nu era nevoie sa faci o propunere.

Acum 2 zile am verificat lista cu serverele, dintre toate serverele doar 2 servere nu erau "active", au 2 saptamani la dispozitie sa isi faca activitatea sau vor fi date afara din comunitate.

Serverele cele mai populate apar pe indexul comunitatii (leaguecs.ro).

Cred ca am fost destul de clar, t/c.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate