Sari la conținut

| Cerere Grad | | ArMaNdO^TaLeNt |


Postări Recomandate

Nume :  Pe forum | ArMaNdO^TaLeNT | . Nume real | Ciornei Iosif Armando | 

Vârstă : 21 1998.09.09

De ce dorești să aplici pentru acest grad? :  Imi doresc sa ajut aceasta comunitate din plin.. promit sa imi dau silinita si sa fac activitatii ! 

Ce sectiune dorești spre moderare? :   | Moderator | 

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Activitate | Noutati | Supraveghere .. inca mai ma gandesc la asta... 

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Am fost pe mai multe servere leaguecs 

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Da sunt de acord . 

Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Da sunt si va promit sa nu se intample niciodata ! 

Alte precizări : Ce pot sa spun.. majoritatea ma cunosc de pe aceasta comunitate.. chiar imi doresc sa ajut si sa ma implic chiar daca sunt Moderator mix Si watcher's am tot timpu liber si ma pot sicroniza peste tot... iar cu activitatea din ultima vreme.. nu prea am .. am incercat sa postez unde am avut acces sau voie.. dar va promit ca o sa imi dau tot interesu si o sa ajut LeagueCs cu absolut tot ce pot . 

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Oricand fara , doar , si poate ! 

 

Multumesc ! 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu personal te resping direct  si nu iti dau CONTRA sau PRO si nici nu las pe nimeni sa mai iti dea  si iti spun si dc te resping, vreau sa te axezi pe un singur proiect sa l inveti bine ,nu sa alergi dupa multe si sa nu faci nici unul bine , ori admin mix,ori watcher,ori moderator ,ori Designer ,hotarestete odata ,invata bine unu si ramai acolo, pana atunci ramai asa cum esti si invata ceea ce faci in momentul de fata ,fi mai matur ,mai decis in ce faci si lasa caterinca ca in staff caterinca trebuie sa o lasam sa putem fi creduli.Succes

 

 

RESPINS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate