Sari la conținut

Advanced BLIND


linux

Postări Recomandate

- Nume plugin: Advanced Blind edited by linux

- Autor: linux

- Versiune: 1.0

- Informatii:  Acest plugin este un "amx_blind" cu functia de destroy integrata. Cand playerul X face kill cu "blind-ul" on, acesta nu numai ca ia ban, dar ia automat destroy. Nu stiu cat de folositor e acest plugin, dar sper ca ii ajuta pe cei ce cauta. 

- Download:  sma : http://www.mediafire.com/file/e6dzeddqcsmi42r/blind.sma/file  amxx: http://www.mediafire.com/file/z7fd9rwkeqdfdg9/blind.amxx/file

- Instalare:

sma-ul il puneti in addons/amxmodx/scripting

amxx-ul il puneti in addons/amxmodx/plugins

si in addons/amxmodx/configs/plugins.ini adaugati pe ultima linie blind.amxx

 

Sper ca va este de folos !

Editat de linux
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur tu esti autorul? Stiu pluginul de foarte mult timp era inainte foarte folosit pe svele clasice :D cat despre cat de bun e nu stiu ce sa zic ca daca eu dupa blind dau un bulan cum se poate intampla si prin full flash de ex, practic imi i-au destroy + ca e slowhack :D

Editat de robben
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate, este fix parerea ta daca dai bulan din amx_blind, eu am postat pluginul si il ia cine doreste ❤️. Iti spun ca daca esti in baza si ai blind nu dai tu bulane .

Editat de linux
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa te ofensez dar plugin-ul de blind a fost scos de pe 99% din serverele de cs 1.6. motiv? sunt foarte multe coduri care depasesc acest plugin. unul este leis, al doilea este vermilion(acesta sare si de wargod deoarece este in  format imagine, creeat in daemon tools) , pana si simple wallhack trece de blind.  pentru cei care au un server la inceput de drum si admini care nu cunosc indeajuns codurile este un plugin ok . 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate