Sari la conținut

[Propunere] Reorganizare Tehnologie și ITZONE


Erikutz

Postări Recomandate

  • Nume : ParazYtuLIsCute
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Reorganizarea categoriei  "Tehnologie și IT Zone" astfel încât să nu mai fie anumite subiecte la locul nepotrivit. Mai jos, voi lăsa cam cum aș dori să editat. 
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Anumite subiecte țin de "telefoane mobile", ele nu pot fi încadrate în mod teoretic la categoria "gadgets" ,  apoi sunt "aplicații" care deși țin de software, merită o categoria aparte, fiind vorba de aplicațiile mobile precum facebook. 

 

Aș dori, dacă sunteți de acord și vă place, să fie restructurat astfel:

 

  • Software
  • hardware
  • Gadgets
  • Tutoriale
  • Telefoane mobile , tablete și televizoare
  • Aplicații mobile

 

Din punctul meu de vedere, activitate va fi, mai ales că, vorbim de o generație în care inovațiile continuă să apară. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO.png.f658a5090907e97b0201a22d84b20cdf.png  imi place idea cu software si hard, etc.....  Din punct de vedere alti ar putea invata multe din sectiunea asta .

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:

Eu zic ca nu are rost sa ne umplem forumul de categorii si de sub categorii.. 

Mai bine mai putine si mai generalizate

PArerea mea e ca e ok sa pui telefoanele la gadget uri 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 28 minute, Livia a spus:

:CONTRA:

Eu zic ca nu are rost sa ne umplem forumul de categorii si de sub categorii.. 

Mai bine mai putine si mai generalizate

PArerea mea e ca e ok sa pui telefoanele la gadget uri 

Atunci, eventual, s-ar putea schimba denumirea ? "gagdets, telefoane și la software să fie software și aplicații ? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, ParazYtuLIsCute a spus:

Atunci, eventual, s-ar putea schimba denumirea ? "gagdets, telefoane și la software să fie software și aplicații ? 

Dupa parerea mea e ok cum sunt acum. 

Oricum aplicatii si de astea postam la software sau hardware, fiecare unde consideram sau unele, eu personal, le mai postam si la sectiunea "Despre Lume" ( acea sectiune acopera aproape orice subiect care nu se incadreaza la alte categorii de pe forum ) 

Si telefoanele mobile toata lumea le posteaza la gadget. Si un telefon mobil e un gadget, nu? Zic eu. Deci nu cred ca are rost sa redenumim categoriile

Sunt tot contra, vedem si parerile altora 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate