Sari la conținut

Propunere Categorie


Yonutz

Postări Recomandate

Nume : Yonutz.

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Crearea unei categorii numite Photography si a unor sub-categorii de pilda: Tutoriale, Pareri, Portofolii, Intrebari, Edits, Cerere Photographer rank + crearea a doua grade, unul numit Leader Photographers ce imi poate fi atribuit mie, deoarece, personal ma pot ocupa de categorie ce pot avea acces la toata categoria si un grad numit Photographer. Repet, ma voi ocupa eu de categorie. Daca doreste cineva din staff sa ofer prin diferite dovezi experienta mea, o pot oferi.

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? Putem descoperi noi oameni ce au abilitatea de a fotografia, ne putem da cu parerea la anumite fotografii si putem sa expunem propriile lucrari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

17 minutes ago, ParazYtuLIsCute said:

Salut,

 

Contra, există categoria "Design".

Pe lângă asta, suntem un forum de gaming ,nu tumblr/instagram.

Fotografia nu are treabă cu designul in photoshop, avatare și diferite chestii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:

Aceasta activitate o poti desfasura si la Design. Iti poti face portofoliul acolo, etc 

Si cel mai probabil o sa fie o categorie moarta, cum nici zona design nu merge chiar excelent 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai vazut categoria asta undeva ,numai tin minte unde ,si normal nu are treaba cu Designul dar, nu este activitate la ea degeaba te zbati tu singur ,daca lumea nu o sa vina eu iti dau un :PRO:pentru intentie ,dar este greu cu ea 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate