Sari la conținut

[Propunere] retrageri staff.


Erikutz

Postări Recomandate

 

  • Nume : ParazYtuLIsCute
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Categoria "Retageri staff" să fie pusă pe ascuns.
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Profesionalism: Retragerile acestea ar trebui știute de noi, staff-ul, nu de toată lumea, zic eu.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:PRO:

Chiar azi am vrut sa fac mai multe propuneri dar am avut ceva treaba printre care era si asta a ta. 

Nu mi se pare normal sa vada toti ... "rufele se spala in familie" vorba aia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 30 minute, Floridoare a spus:

Sincer PRO.png.539c51e8f710c61c14fa0930b24da3a1.pngdar cu faptu sa fie ascuns nu sunt de acord, toata lumea ar trebui sa vada .

Păi pentru ce ai dat "pro" ? Eu am propus mutarea ei într-o zonă Staff Only, să fie văzută doar de staff-ul forumului. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:

E normal sa stie toata lumea cand cineva pleaca si motivul plecarii... Sau daca cineva absenteaza, sa se stie de ce acel membru are inca grad, dar nu are activitate 

Si prin asta evitam si discutii de genul, de ce ala nu are grad, etc.. 

Plus ca pot vedea si membrii de ce se ia remove ca sa stie pe viitor in caz ca vor sa faca parte din staff 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:, deoarece pe unii ii intereseaza de ce X si Y nu mai are grad si decat sa streseze fondatorii si administratorii prin pm-uri mai bine se conving singuri ei fara sa mai deranjeze. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate