Sari la conținut

[ Propunere ] - Adougare sectiune "Interviews"


Alex4Fun

Postări Recomandate

  • Numele secțiunii » INTERVIEWS
  • Informații despre secțiunea respectivă » Va fii o categorie speciala pentru interviuri , o sa putem sa ne cunoastem mai bine si asta va aduce un plus in comunicare !
  • De ce credeți că ar fi folositoare această secțiune? » Pentru a intarii legaturiile dintre membrii comunitatii!
  • Unde ar trebui făcută secțiunea respectivă? » Cred ca am putea sa o incadram ori la GENERAL si ma pot ocupa personal de ea.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este o propunere care mă pune pe gânduri. Ideea este bună.

  •  Interviurile s-ar putea ține pe teamspeak.

Totuși, dacă este să fie, răspunsurile și întrebările trebuie scrise.

 

Eu sunt pro, poate se naște ceva util.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca a mai fost si nu prea a dat randament ,dar daca ai zis ca te ocupi de ea personal eu iti dau un :PRO:cu toate ca nu cred ca o sa fie acceptata 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aceasta propunere a mai fost, o sa va rog sa va uitati inainte sa mai faceti o propunere ca sa nu se repete. 

Dupa cum s-a mai spus, am mai avut treaba asta si nu a mers mai deloc, erau interviuri foarte rare si plus ca trebuie cineva care sa se implice 100% si necesita putina munca si timp. 

Mai multe pareri puteti vedea si in link-ul de mai sus.

:CONTRA:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, Exista deja doar ca e pe ascunsa, A mai fost propunerea si sectiunea, O sa vedem ca acuma suntem mai isi are rostu, Dar acuma sunt contra, Nu suntem Pro TV ( Vorba lu X-TREAM :D )

Mai pe scurt: ( Я не вижу смыслом :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa reintroducem categoria aceasta...ar fi inutil...pentru ca ,interviurile nu le iei asa de pe jos...ai nevoie de oameni interesați cu care sa comunici...oameni seriosi,(i eventual oameni cu experiente de viata vaste) ..

Ca sa iasa un interviu reușit.. trebuie să aloci in jur de 2 ore pentru el..(cu tot cu postatul lui pe forum)..si iti vei pierde interesul pentru categorie la un moment dat..pentru ca nu poti sta in aceeasi monotonie ,răspunsuri aproximativ la fel..si va trebui sa ai mereu pregătite intrebari noi...(in conditiile in care nu se vor uita si nu vor da cu parerea decât 4-5 oameni...si aceia fiind din staff)....

Vedem ce decid fondatorii..eventual mutăm categoria inapoi de la arhiva daca se accepta propunerea...

Dar eu sunt momentan :CONTRA:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca atat timp cat a fost acest proiect ne-am cunoscut in mare parte . 

Ideea este ca propiectul merge 2 - 3 zile , dupa aceea nu mai are cine se prezenta . 

Respins . 

TC 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate