Sari la conținut

Propunere - Jocuri Online


snK

Postări Recomandate

Nume : sK

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Propun ca la categoria "Jocuri Online" sa se adauge si jocul "Valorant".

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Deoarece este "jocul momentului" cred ca multi sunt interesati sa afle cate ceva despre acest joc, am observat ca multi de pe ts se joaca acest joc, cei care sunt interesati sa afle lucruri noi o sa intre pe forum pentru a verfica, si asta ar aduce un plus de "membrii" forumului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA: 

Deoarece oricum si la csgo nu se posteaza mai deloc si se joaca mai mult decat valorant.. 

Mai intai zic sa crestem activitatea acolo ca e moarta de ceva timp si apoi sa mai adaugam altele

Daca o adaugi se fac posturi cateva zile dupa pauza, zic eu 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, Livia a spus:

:CONTRA: 

Deoarece oricum si la csgo nu se posteaza mai deloc si se joaca mai mult decat valorant.. 

Mai intai zic sa crestem activitatea acolo ca e moarta de ceva timp si apoi sa mai adaugam altele

Daca o adaugi se fac posturi cateva zile dupa pauza, zic eu 

În primul rând, la CSGO există activitate pe deplin. Poate vorbim de Sa:Mp, nicidecum CSGO. La csgo zilnic este minim un topic nou. :)

 

mai departe.

 

pro, evident , este jocul momentului și merită să fie considerat un joc cat mai discutat . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, NeRvOaSa a spus:

@snK te ocupi tu de ea ? De posturi , si activitatea categoriei ? 

Da o sa ma ocup eu de ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate