Sari la conținut

Prezentare .::Adelin::.


.::Adelin::.

Postări Recomandate

• Prenume » Adelin Georgian 

• Vârsta »  18 

• Locația » Vaslui , România 

• Ocupație » Elev ( a 12 a )

• Hobby-uri și pasiuni »  In principiu aleg jocurile pe pc , sunt pasionat de sport , arta , muzica .. 

• Modalitate de contact » Forum , Facebook , Instagram , Discord, Skype, Twich , Twitter , email , etc ..

• De unde ai auzit de LEAGUECS.RO? »  Sunt genul de persoana care caută și caută ceva sa ii placa , Fregventez comunitățile mari , in cele mai multe încerc sa ma fac util sau remarcat , acord timp egal oriunde , dar la un moment dat nu situam ce comunitate sa mai caut , așa a am postat un anunț in căutarea unei noi comunități , ce sa aibă in componenta , un server csgo remake , și iată ma aici ..

• O poză cu tine (opţional) » https://imgur.com/X4fh2na

• Acordă o notă comunității » 9/10 

•Alte detalii » Sunt genul de persoana căruia nu ii place sa fie neîndreptățit din cauza unor probleme pe care le am avut in trecut , sunt arogant , uneori pot fi și enervant ( diferă de pa caz la caz ) , țin la vorba “ respecta și vei fi respectat “ , dar cu toate astea sunt și o fire sociabilă , țin la Glume , nu ma supăr la jigniri , am un comportament temperat , ma consider o persoana cât se poate de matura, și nu ma las bătut niciodată .. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate