Sari la conținut

Implementare grade noi ts3/forum


Sendo

Postări Recomandate

Nume : Sendo
Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Modificare Grade Ts3/forum : As scoate gradul de Fondator de pe forum si as adauga gradul de Asistent , iar pe ts3 ar fi gradele de Adminestrator TS3 / Adminestrator / Global Moderator / Moderator / Asistent , aceste grade sa fie peste gradul de Detinator Server si sa naibe acces sa fie dat de acesta 
Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Nu ar mai fi plin de grade date de Detinator Server care ori cum nu au niciun rost , pot avea grade pe canalul lor ts3 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Eu sunt contra: gradul lor pe forum este pentru a știi că dețin un server în comunitatea noastră. Pe lângă asta, nu bag mâna în foc că toți folosesc teamspeak și chiar dacă ar face-o , tot rămân la ideea că deținătorii trebuie să aibă un grad doar al lor.

 

Am citit încă o dată. 

Tot contra rămân. Mi se pare  ok cum este.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 minute, ParazYtuLIsCute a spus:

Salut.

Eu sunt contra: gradul lor pe forum este pentru a știi că dețin un server în comunitatea noastră. Pe lângă asta, nu bag mâna în foc că toți folosesc teamspeak și chiar dacă ar face-o , tot rămân la ideea că deținătorii trebuie să aibă un grad doar al lor.

N-am spus sa se scoata gradul de Detinator Server , si sa nu aibe acces sa dea grade Adminestrative !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, Eu propun alt ceva, Gradele depe Channel Grup sa se treaca pe global (Moderator Server, Super-Moderator Server, Administrator Server si Fondator Server) Si detinatori de servere sa nu mai aiba Detinator principal maxim va fii Detinator Server, cei care sunt vechi si activi si care avem incredere in ei vor primi Grad administrativ ma refel Detinator Printipal, Cel mai sigur o sa dea urat la grade si o sa fie prea multe, Dar nu o sa mai fie intrebari. O sa vedem si asta cum va fii. Alta propunere nu mai stiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA, nu vad rostul de a scoate gradul de "Fondator" de pe forum, si nici adaugarea gradului de "Assistant", pentru asta exista gradul de "Moderator".

Cat despre a 2-a propunere, aici se fac doar propuneri pentru forum,aceasta categorie nu are nici-o treaba cu teamspeack-ul, te rog sa citesti regulamentul cu atentie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:.

La prima propunere..e irelevant...e exact cum trebuie sa fie , fondator, cu grad full acp, administrator,cu restrictii pe acp, global moderator cu acces de moderare pe mai tot forumul, si moderator cu acces de moderare pe 2-3 categorii.

Iar la a doua propunere..nu suntem ind**gi.... idem @OriGinaL'POWER , ideea lui e buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, TS-ul este foarte bine structurat la capitolul de grade. O asemenea schimbare in momentul de fata ar duce la o bulversare totala si o cearta pe grade ( De ce am alt grad sau intrebari de genul). Ts-ul este unul destul de mare si de asta sunt si multe grade( Ma refer la cele administrative ). La un ts mare trebuie si oameni multi care sa se ocupe si sa mentina ordinea.

Va tuca wewe ❤️:) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:

 

Acum 44 minute, OriGinaL'POWER a spus:

Contra, Eu propun alt ceva, Gradele depe Channel Grup sa se treaca pe global (Moderator Server, Super-Moderator Server, Administrator Server si Fondator Server) Si detinatori de servere sa nu mai aiba Detinator principal maxim va fii Detinator Server, cei care sunt vechi si activi si care avem incredere in ei vor primi Grad administrativ ma refel Detinator Printipal, Cel mai sigur o sa dea urat la grade si o sa fie prea multe, Dar nu o sa mai fie intrebari. O sa vedem si asta cum va fii. Alta propunere nu mai stiu.

:PRO:aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

TS-ul asta a functionat de 1 an de zile cu aceste grade si in acest mod, fara sa avem probleme majore. Administratia comunitatii cred ca e suficient de experimentata si matura incat sa stie ce e bine pe comunitatea asta sau ce nu e bine. Gradele administrative sunt preocuparea noastra, nu a voastra. Preocuparea ta e sa-ti cresti serverul in liniste. Pana acuma nu am auzit sa ai tu probleme incat sa vi sa propui schimbarea gradelor. Apreciem initiativa, dar asta depaseste atributiile unui detinator de server. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate