Sari la conținut

[Cerere Grad] jNt


Postări Recomandate

  • Nume : Adrian Cosmin Cazacencu 
  • Vârstă : 18 anișori
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Păi am mai fost pe comunitate moderator având o activitate in acel moment bunicică , așa că am venit sa ma ocup si eu ca overwatch si sa imi iau gradul de Moderator inapoi si sa va învăț ce e aia activitate =)))
  • Ce sectiune dorești spre moderare? : TOT 
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Activitate mare=)))
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Pai in ultima vreme nu m-am ocupat având un deces in familie așa ca am lasat comunitățile de-o parte si uite ca m-am intors , xD=))))
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Normal 
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Dap
  • Alte precizări : Nu
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Dap=)))
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De anu trecut nu ai mai facut deloc posturi, era ok sa faci mai intai activitate si apoi aceasta cerere. 

Daca te apuci de acum de treaba si faci posturi noi ( nu doar reply-uri ) ai un :PRO:de la mine. Spor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În momentul de față , nu ai activitate, lucru care prezintă lipsă de interes.

Contra, contează ce faci acum , nu ai ce ai făcut acum 4 luni.

 

Pe lângă asta, un lucru ce nu mi-a plăcut este lipsa de seriozitate prin "=)))". Într-un mesaj oficial , nu cred că te prezinți așa. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate