Sari la conținut

GeForce Now continua sa primeasca din ce in ce mai multe jocuri!


IoNuT™

Postări Recomandate

Trudograd GeForce Now

 

Deja mi-am facut un obicei sa anunt saptamanal ce jocuri noi sunt disponibile pe GeForce Now. De ce fac asta? Pentru ca sustin astfel de solutii si cred ca reprezinta o parte importanta din viitorul gaming-ului. Nu oricine isi permite un PC de gaming, iar acest serviciu iti ofera accesul la o multime de jocuri. Tot ce-ti trebuie este un PC, fie el si mai vechi, un Mac sau chiar o tableta/telefon Android.

In plus, GeForce Now ofera si acces la tehnologii precum Ray Tracing si DLSS 2.0 si o optiune de accesa serviciul gratuit. Din fericire si numarul de jocuri pe care le poti accesa este in crestere, iar astazi vedem inca o lista de 19 titluri noi:

ATOM RPG Trudograd (lansat luni, 11 mai; aceeasi zi cu lansarea de Steam)
Super Mega Baseball 3 (lansat miercuri, 13 mai, aceeasi zi cu lansarea de Steam)
Aven Colony
Battlestar Galactica Deadlock
Bomber Crew
Children of Morta
Danganronpa V3: Killing Harmony
Dead Island: Riptide Definitive Edition
The Legend of Heroes: Trails in the Sky SC
Europa Universalis III Complete
Goat Simulator
The King of Fighters XIV
Kingdom: New Lands
Men of War: Assault Squad
Party Hard
Risen 2: Dark Waters
Surgeon Simulator
The Wild Eight

GeForce Now
GeForce Now

GeForce Now gazduieste din ce in ce mai multe lansari
Este deja a doua saptamana la rand cand GeForce Now de la NVIDIA gazduieste si lansari, astfel ATOM RPG Trudograd si Super Mega Baseball 3 au fost disponibile pe serviciul de streaming day-1. Un inceput bun care poate deveni ceva foarte mare in curand. Mai ales ca am citit mai multe comentarii chiar de la cititori Zona care spuneau ca au facut cerere pentru introducerea anumitor jocuri si chiar au fost adaugate.

Se pare ca NVIDIA asculta feedback-ul fanilor si incearca sa ofere o experienta cat mai buna pentru acestia. Din punctul meu de vedere, asta valoreaza mai mult decat jocurile in sine. Cine stie, poate viitorul ne rezeva si o lansare pe Linux. Asta ar face din GeForce Now, platforma de gaming suprema.

 

 

sursa:             ZonaIT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate