Sari la conținut

[Propunere] Categorie masini


Erikutz

Postări Recomandate

  • Nume : ParazYtuLIsCute (Erik)
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : o categorie dedicata masinilor. 
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Exista oameni pasionati de masini si chiar daca nu iti permiti una, poti sa iti spui opinia. Mie de exemplu, imi place sa promovez anumite vlog-uri, prin care, inveti ca nu trebuie sa sari pe o masina, dar sunt si lucruri utile. Spre exemplu, rolul unui termostat. Lista continua! :D  Deci ar ajuta, atat incepatorii, cat si oamenii care doresc sa schimbe o idee, doua despre masini ! :D 
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:PRO:si eu sunt foarte pasionat de tot ce inseamna automobilismul si sunt sigur ca mai sunt multi altii pot contrubui si eu la acea sectiune cu posturi activitate in caz ca v-a fi aceptata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://leaguecs.ro/forum/index.php?/forum/1909-despre-lume/ 

Am mai spus de 100 de ori, aici se poate posta despre aproape orice, cititi si voi in celelalte propuneri sau cititi toate categoriile sa vedeti.. 

Nu are rost sa facem o categorie separata ca sa umplem forumul de sectiuni. Am facut o asta care acopera mai multe subiecte. 

:CONTRA:

 

 

EDIT: 

In aceasta categorie se pot pune in discutie orice subiecte legate de speach motivational, educatie, religie, politica, fashion trends, vehicule, turism, sanatate si tot ce tine de cunoastere!  ( asta e regulamentul de la acea sectiune ) 

@OriGinaL'POWER deci poti posta si despre masini aici 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea, Lumea e lumea, Masini sunt masini :) 

Eu iti dau un pro, Chear vreau sa vad ce poti face acolo, Si posibil sa te ajut :) 

PS: Nu imi plac masinile ca sunt fan NR1 la motociclete dar na :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:PRO: pentru categorie, dar acolo să nu fie știri despre mașini. ci despre componentele unei mașini iar dacă ești pe domeniu ai putea ajuta cu sfaturi pentru mașini .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate