Jump to content

[Cerere Moderator]] Melania

Recommended Posts

• Nume : Melania
  • Vârstă : 16 
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : In primul rand, doresc gradul de moderator deoarece imi place foarte mult aceasta comunitate si chiar as vrea sa fac parte din staff-ul acesteia. In al doilea rand, consider ca am destula experienta pentru a avea acest grad si timpul imi permite sa ma ocup de el.
  • Ce sectiune dorești spre moderare? : Orice sectiune este disponibila, cred ca ma voi descurca pe oricare dintre sectiuni
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : In primul rand, pot aduce mai multa activitate pe sectiunea respectiva. In al doilea rand, pot pune la punct toate topic-urile din cadrul sectiunii respective verificandu-le daca respecta regulamentul
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Dupa parerea mea, consider ca am o activitate destul de buna pe forum in ultima vreme
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?  Da, bineinteles.
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Sigur ca da.
  • Alte precizări : Momentan nu
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use & Privacy Policy