Sari la conținut

[Cerere Moderator]] Melania


Postări Recomandate

  • Nume : Melania
  • Vârstă : 16 
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : In primul rand, doresc gradul de moderator deoarece imi place foarte mult aceasta comunitate si chiar as vrea sa fac parte din staff-ul acesteia. In al doilea rand, consider ca am destula experienta pentru a avea acest grad si timpul imi permite sa ma ocup de el.
  • Ce sectiune dorești spre moderare? : Orice sectiune este disponibila, cred ca ma voi descurca pe oricare dintre sectiuni
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : In primul rand, pot aduce mai multa activitate pe sectiunea respectiva. In al doilea rand, pot pune la punct toate topic-urile din cadrul sectiunii respective verificandu-le daca respecta regulamentul
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Dupa parerea mea, consider ca am o activitate destul de buna pe forum in ultima vreme
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?  Da, bineinteles.
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Sigur ca da.
  • Alte precizări : Momentan nu
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In momentu dat se cauta moderatori la Jocuri Online, Daca stii sa te ocupi acolo ar fii un plus mare pentru alti daca nu te descurci te rog sa anunti unde ai putea ajuta.

De la mine ai un Pro, Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate