Sari la conținut

Cerere Grad Pepx


Postări Recomandate

  • Nume : Alin
  • Vârstă : 14
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? :Pentru a creste/ajuta comunitatea.
  • Ce sectiune dorești spre moderare? : Nu am un target.Orice e disponibil,sunt capabil sa moderez orice.
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? :Momentan disciplina(totul o sa-l fac pe parcurs)
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Am o activitate bunicica,de 4 ore zilnic,daca o sa fiu acceptat o sa cresc pana la 9 ore zilnic.
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?:Da
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Da
  • Alte precizări :Varsta nu caracterizeaza mereu o persoana,stiu foarte bine care este  minimul de varsta,dar incercarea moarte n-are+imi doresc foarte mult sa  fiu unul dintre moderatorii acestei comunitati.
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pff aici este o problema cu varsta ta ,(Varsta minima pentru a putea face parte din staff este 16 ani!)     posturi ai cat de cat , activitate cam slabuta  totusi iti dau un :PRO:acum ramane la aprecierea celorlalti colegi decizia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate