Sari la conținut

Cerere moderator - ParazYtuLIsCute


Postări Recomandate

  • Nume :  Erik
  • Vârstă : 20 de ani
    • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : în mare măsură, dispun de timp liber cu toată nebunia de corona, dar în același timp, mi-ar plăcea să mă implic puțin și să ajut comunitatea. Încă nu pot spune că am o activitate exagerată, dar prefer să nu exagerez cu un număr de posturi doar de dragul de a obține o funcție.
  • Ce sectiune dorești spre moderare? : Mi-ar plăcea să moderez Counter Strike Global Offensive -
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Aș aduce activitate și poate sfaturi pentru anumiți jucători. Înbunătățiri ar putea fi doar pentru cei ce urmăresc ceea ce postez și doresc să învețe ceva nou.
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Activitatea mea este slăbuță, deoarece sunt membru de două zile. Încerc să postez, dar să nu spamez și să nu fac prostia să exagerez. Prefer să postez de 3 sau 4 ori, dar să fie ceva util.
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? da, este în regulă, așa este corect.
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Da, desigur. 
  • Alte precizări : Îmi cer scuze dacă am depus prea devreme cerere. Nu am răbdare să aștept până fac vechime câteva zile. Cu sau fără funcție, voi încerca să postez mai multe chestii legate de secțiune CSGO. Și vă mulțumesc că ați citit ce am scris aici!
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da, atât TeamSpeak, cât și discord.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate