Sari la conținut

[Propunere] Referate si Comentarii.


Postări Recomandate

  • Nume : manDarikees.
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Sa adaugam undeva o categorie unde utilizatorii mai interesati de scoala,sau care doresc sa ajute..sa o faca printr-un topic ce contine un comentariu pentru nu stiu ce opera...demonstratii.....esee...rezumate.
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Comunitatea..hmm..membrii din ea..uitati,eu cel putin in perioada asta primesc ,continuu..zi de zi..referate,proiecte..simt ca nu le fac fata..e greu sa caut o sursa buna de inspiratie..de facut singur nu mai zic:)) asa ca va propun chestia asta in speranta ca vor ajuta multi elevi/studenti de aici..
  • sa fac 3 subcategorii : Gimnaziu , Liceu , Facultate. In fiecare,sa exista cate un model si un mic regulament ...membrii sa poata solicita printr-un model impus un referat..un eseu,un comentariu , etc..iar daca avem pe aici doritori sa ajute..(care desigur..la randul lor..sa fie ajutati) ..va astept cu o parere..eu personal ma pot implica..am de-alungul gimnaziului..si de acu de la primu an de liceu...modele de caracterizari de persoane..tot felul de referate..si zic eu..destul de reusite..pt ca slava Domnului , am avut parte de profesori/profesoare super misto. Prin urmare..am si eu ce impartasi.....daca se accepta treaba asta,vreau "profesori-elevi" seriosi aici..adica sa trateze fiecare cerere cu seriozitate..pentru ca sunt momente in care toti avem nevoie de surse bune de informatie..iar informatiile pe inernet sunt zapacite,incurcate..si nici macar brainly sau tpu nu poate oferi chiar tot.. :) 
  • De aici...daca sunt priceputi in alte domenii..chimie/fizica/matematica..sunt curios...pt ca eu nu ma pricep..sunt profil uman..pt ca imi place partea asa..si nu imi place matematica desigur:))
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra :))) 

 

se face destul de mult spam :))) chiar vrem acum ca moderatorii sa copieze comentarii legate de luceafarul ? mai bine sa invete in viata reala :)))))  De parca moderatorul care se va ocupa de sectiune va citi macar un cuvant din ce scrie? Doamne iarta=ma, o sa scrieti toate prostiile in caiet doar pentru ca le-a postat cineva pe forum si voi ati numit aia sursa de inspiratie :))) 

 

#meditatiisiyoutube pentru lectii in afara scolii. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:

1. Oricum gasesti absolut tot pe internet si nu mai face nimeni nimic singur, nu cred ca ar mai fi nevoie sa se copieze si de aici

2. Eu te asigur ca absolut nimeni nu o sa iti faca un referat daca o sa ceri asta. Daca iti face va fi luat de pe net cu siguranta. 

Pune mana si invata si lasa vrajelile 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:din urmatoarele motive .

consider ca in momentul in care intri pe comunitatea asta intri sa te distrezi sa te relaxezi sa porti o discutie cu cineva pe ts nu sa stai sa faci topicuri despre scoala serios acum.

plus ca daca s-ar creea aceasta sectiune  se va face spam si cererile din cate am inteles eu din descrierea ta , acele cereri nu le va face nimeni ca tu doar sa dai copy paste .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:in primul rand suntem o conunitate de gaming, nu cred ca avem nevoie de asemenea categorii, in al 2-lea rand cum au spus si colegii mei este internetul plin de referate..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate