Sari la conținut

Propunere/sugestie


G Class

Postări Recomandate

  • Nume : G Class
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Salut, ma gandeam ca acum pe timp de stare de urgenta/alerta sa incepem cu ora 20.00 programul cu VIP. Este destul de putin timp de la 22.00 si pana la 23, 23.30 cat sta un om normal care lucreaza. Am observat dupa ora 22 o scadere destul de semnificativa a numarului participantilor la joc. Cred ca acest lucru ar duce servarul putin mai sus si mult mai intens de la 20.00 pana la 23.00, acum asta este parerea mea, este funny sa zic asa sa avem toti, este mult mai frumos si interesant.  Si a 2-a propunere, dupa 00.00 ar trebui bagata o harta mai mica, este foarte mare dust 2, lume putina si cei care intra vazand asta automat ies, de ce nu am putea lasa fy_snow pe tine de noapte, gen 00.00 - 10.00, este doar un exemplu. Va salut
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Un numar mai mare de jucatori si posibil sa creasca servarul cu 5 10 % sa fie adaugat la favorit. Si la propunerea a 2-a pentru un joc mai frumos, mai activ si pentru a avea jucatori mai mereu pe timp de noapte. Una este sa joci 3 vs 3 la 2 noaptea pe dust 2, si una este sa joci pe snow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate