Sari la conținut

Propunere - Animalix


Animalix

Postări Recomandate

  • Nume : Animalix
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Reasezarea sub-forumurilor pe coloane de 3 sau 2 (cel putin la servere) ( Ex: v3sNVJm.png
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Va arata mult mai ingrijit si ordonat, cel putin la servere e o lista destul de lunga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaa, da.. Pe tema aceea nu m-am uitat 

image.thumb.png.d3d897f1f616b684243c1579eca88bbf.pngMie asa imi apar 

Cred ca depinde de rezolutia fiecaruia, dar cu siguranta ceva nu este ok, pentru ca inainte nu era asa. 

Trebuie rezolvate mai multe lucruri oricum la ambele teme

 

BTW: Sa stii ca s-a schimbat marimea pe tema cu albastru zilele astea, poti incerca sa vezi daca acuma iti place 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citat

BTW: Sa stii ca s-a schimbat marimea pe tema cu albastru zilele astea, poti incerca sa vezi daca acuma iti place 

Cel putin la mine nu observ nici o schimbare

 

Pentru inceput la tema albastra, ar trebui puse provizoriu niste grade deja facute de un designer pana se voteaza deoarece arata oribil si nu o sa fie atractiv pentru potentiali membri. Poate chiar si profilul

409990607_Frtitlu-2.png.2532871961572e8ce88949d79c454517.png

va fi schimbat deoarece pana la warn are cate o iconita apoi pare desprins din tema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vad rostul propunerii in acest moment ! in acest moment sunt lucruri mult mai importante de rezolvat cu tema si sunt sigur ca oameniii responsabili de asta au vazut deja aceste lucuri pe care tu le spui aici .

argument @Animalix

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, ☆ Anonim ☆ a spus:

nu vad rostul propunerii in acest moment

Te rog frumos, daca doresti sa intervi astept si un argument. Arata groaznic si de aceea isi are rostul aceasta propunere.

 

@Livia @sHok eu nu gasesc functia "Search" pe tema albastra, probabil trebuie adaugata si asta + Go to the top 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu shok si s-a rezolvat problema 

1 oră în urmă, Animalix a spus:

@Livia @sHok eu nu gasesc functia "Search" pe tema albastra, probabil trebuie adaugata si asta + Go to the top 

Si functia search am vorbit sa se adauge. 

:TOPIC_INCHIS:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate