Sari la conținut

[Acceptat] » Propunere


AdR

Postări Recomandate

  • Nume :AdR
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? :As vrea sa ajutam serverele publice sa se dezvolte un pic mai  mult sa fie mai mult interes si mai multa implicare din partea Comunitati LeagueCs.
  • In fiecare seara sa luam un server aleatoriu la ora 20:00 si sa facem un concurs.Primi de la echipele CT/T sa primeasca un cdkey premium .De premi ma ocup Eu
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? :Dezvoltare & Distractie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun , sunt cu totul de acord cu tine, dar nu inteleg asta .. primii de la CT / T , adica vrei sa faci ceva gen mix intre serverele comunitatii si ce`i care castiga  , serverul sa primeasca un premiu . Eu zic ca daca ne-am gandii mai bine am putea sa ii ajutam cu mai mult de un premiu , eu sunt de acord sa ii ajutam cu un boost ce`i care doresc boost , si cd key cei care doresc cd key . Asta sa picam toti de acord ca membrii staff si ei sa fie de acord sa participe .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:PRO:

E o idee foarte bună dar propun ca servere sa fie luate intr-o ordine si nu aleatoriu pentru ca vor fi discutii ca unele servere vor fi favorizate.

Premiile ar trebui sa fie ceva ce i-ar tine la noi pe comunitate nu sa isi ia premiul si apoi poate pleca, poate un anumit beneficiu pe server doar pentru castigatori sau adaugat un plugin unde sa apara o lista cu ei poate chiar editat mapele cu nick-ul lor adaugat pe pereti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o ideie buna dar eu mam gandit alt fell   sa facem   fiecare servar sa-si faca  o echipa  sa jucam intre noi si echipa castigatoare sa obtina un boost de exemplu un setmaster daca e asa ofer eu un boost  Lunar  si loc 2 - sa primeasca 5 -bosturi gtrs  la 1.2 euro cand doreste   loc 3 - 1 boost gtrs 

 daca e putem face ma anuntati 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, Vad^SuNeTe a spus:

E o ideie buna dar eu mam gandit alt fell   sa facem   fiecare servar sa-si faca  o echipa  sa jucam intre noi si echipa castigatoare sa obtina un boost de exemplu un setmaster daca e asa ofer eu un boost  Lunar  si loc 2 - sa primeasca 5 -bosturi gtrs  la 1.2 euro cand doreste   loc 3 - 1 boost gtrs 

 daca e putem face ma anuntati 

Asta exista deja, e competitita LEAGUECS CHAMPIONSHIP, sponsorizata de CSGO.LEAGUECS.RO :P https://leaguecs.ro/forum/index.php?/forum/2251-leaguecs-⚔️-championship-2020/ . o sa primiti detalii astazi :D !

Acum 12 ore, AdR a spus:
  • Nume :AdR
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? :As vrea sa ajutam serverele publice sa se dezvolte un pic mai  mult sa fie mai mult interes si mai multa implicare din partea Comunitati LeagueCs.
  • In fiecare seara sa luam un server aleatoriu la ora 20:00 si sa facem un concurs.Primi de la echipele CT/T sa primeasca un cdkey premium .De premi ma ocup Eu
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? :Dezvoltare & Distractie

PRO pentru propunere, dar as propune un player aleatoriu de pe server... nu neaparat primul, ca s-ar putea ca unii sa stie ca nu au sanse si sa nu participe... adica daca stau sa ma gandesc la unii de la noi de pe server(csgo) :)) si cat de buni sunt... nu cred ca are de gand multa lume sa concureze cu ei :)))) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze pentru acest post,  dar  la acest concurs  ”ajutor din partea comunitati ”  vor participa doar serverele classice?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, NeRvOaSa a spus:

Nu , pot participa toate serverele dar cel mai probabil se va juca pe unul classic .

Eu am inteles ca se refera, efectiv sa intram noi pe un server random in fiecare seara si sa rugam adminii sa faca concurs pe o anumita mapa si primul la scor de la ct, respectiv t castiga cd keys. Nu asa te referi @AdR?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Livia a spus:

Eu am inteles ca se refera, efectiv sa intram noi pe un server random in fiecare seara si sa rugam adminii sa faca concurs pe o anumita mapa si primul la scor de la ct, respectiv t castiga cd keys. Nu asa te referi @AdR?

Asa e @Livia Nu am zis nimic mix eu aici ma refer stric la publice si punem toate publicele in random.org si dupa ala care a castigat prima seara il scoatem din random.org  e vorba despre sv publice nu de mix  si sv din comunitate 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro cu o mentiune , mi se pare mai ok cei din top daca tot facem asta , pentru ca poate intra un player asa 10 minute e primul rupe jocu si iese nu il mai vezi niciodata . Respectivi din top au muncit mult sa ajunga acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunere acceptata , te astept pe ts3 @AdR sa vorbim despre . 

Anonim ai si tu dreptatea ta , dar daca acest mic " concurs " o sa tina , nu o sa dispara nimeni tinand cont ca serverele publice de la noi din comunitate majoritatea au oamenii lor . 

Sambata seara la ora 19:30 toate serverele comunitatii o sa intre in random , o sa fie ales un server si acolo o sa fie dat premiul . La urmatorul concurs , serverul ales anterior o sa fie exclus si o sa se aleaga din nou alt server . Castigatorii sunt obligati sa stea pe ts3 . In cazul in care un player castiga si nu a fost sau nu este pe ts3 premiul va fi destinat urmatorului . Deci in concluzie , ts3 obligatoriu . 

 

Topic inchis .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate