Sari la conținut

[Acceptat] » Cerere Grad - IoNuT


IoNuT™

Postări Recomandate

Nume :  IoNuT
Vârstă : 32
De ce dorești să aplici pentru acest grad? :  Pentru a ajuta si eu cu ce pot
Ce sectiune dorești spre moderare? :  Multimedia
Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Posturi  in timp real ,activitate, disciplina
Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Se cam vede destul de binisor
Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Da
Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Da
Alte precizări : Bine v-am gasit
Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Pff  cam greu nu prea am timp de ts ,dar daca e vorba de sedinte presupun ca se poate deschide pe forum un topic ,mentionand sedinta in data /ora  respectiva

 

 

 

 

 

 

 

 

                              Imi cer scuze pentru edit ,dar ma provoaca domnul Anonim ca fac posturi decat la serverele comunitati ,si am neglijat un pic reg la inceput ,dar am indreptat greseala aceea, bun dar, daca va uitati de la categoriile jocuri online in jos puteti vedea ca sunt activ zi de zi la aproape toate topicurile de acolo la unele postez aproape zilnic ,si da de ce nu sa votam serverele comunitatii este vreo problema sau ce ,nu trebuiesc ajutate 500 de posturi nu se fac usor si mai ales decat la serverele comunitatii  ,in fine am dat acest edit de fapt am explicat activitatea mea pe forum , va multumesc si inca odata scuze pt edit 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA: ts spui ca nu poti intra , imi pare rau ca nu mai am mesajul pe care l-am primit de la tine cand te-am avertizat ca vrei sa faci multe posturi la orice sectiune si nu verifici daca a mai fost postat etc cred in a doua sansa dar daca vrei o a doua sansa fa posturi utile care sa ajute cu ceva forumul nu doar cantitate

edit : ca sa ma fac inteles nu exista nici un fel de frustrare nu am spus ca nu ai activitate , aici avem dreptul de a ne spune parerea pro sau contra a mea deocamdata ramane contra si sunt perfect deschis sa imi schimb aceasta prima impresie despre tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:PRO:

Ai fost activ, m am uitat la ultimele topicuri si respecta regulamentul. Nu e nimeni absurd, daca ai gresit la inceput si acum ai inteles ce trebuie sa faci e foarte bine.

Bafta ;) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate