Sari la conținut

Jucătorii nu au mai rezistat în case și au cerut să iasă pe teren. Decizia luată de Universitatea Craiova


IoNuT™

Postări Recomandate

mihaila

 

După FCSB, care a început să facă antrenamente la baza din Berceni a echipei, în grupuri de câte 3-4 jucători, a venit rândul celor de la Universitatea Craiova să facă același lucru.

 

Jucătorii antrenați de Corneliu Papură nu au mai rezistat să se antreneze în casă și au cerut conducerii să poată merge la baza echipei pentru a se antrena. Aceștia sunt împărțiți în grupuri și se pregătesc câte 30-40 de oinute.

Printre cei care s-au pregătit astăzi s-au numărat Bogdan Vătăjelu și Valentin Mihăilă.


Mihăilă, campion la jocurile pe calculator
În plină pandemie de COVID-19, Valentin Mihăilă s-a perfecționat în jocurile pe calculator. Speranța oltenilor a dezvăluit că se joacă zilnic pe calculator.

"Jack Ryan: Agentul din umbră" este acum în Digi Online pe canalul Film Now! Descarcă aplicația și poți urmări filmul pe telefon sau tabletă

”Mă joc zilnic pe calculator. Nu prea joc FIFA cu prietenii, ci online. Azi a început weekenduzl în care sunt 30 de meciuri şi trebuie să faci cât mai multe victorii. Azi am jucat două meciuri şi le-am câştigat”, spunea Mihăilă acum câteva zile la Digi Sport.

20 de ani are Valentin Mihăilă.
1,3 milioane de euro este cota de piață a lui Mihăilă, conform transfermarkt.com.

 

sursa:            DigiSport

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate