Sari la conținut

[Acceptat] » Propunere Premii


Livia

Postări Recomandate

  • Nume : Livia
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? Propun ca dupa ce se alege membrul lunii acesta sa primeasca premii. De exemplu +10 ( sau mai multe, cum considerati si voi ) puncte de reputatie si daca un membru castiga acest titlu 3 luni la rand sa primeasca grad pe comunitate, respectiv UP. As propune si un premiu in bani ( bineinteles eu ajut aici daca am propus asta ), dar nu in fiecare luna ca nu dam salarii :)). Cred ca la fel daca cineva este mebrul lunii 3 luni la rand sa primeasca o suma modica.. Nu stiu, 5 euro as zice. 
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Nu e mare lucru, ma gandeam acuma cand ma uitam pe forum. Ar fi un stimulent bun pentru a mari activitatea, poate.

1YeQGKA.png Las asta ca sa stiti la ce ma refer ;) 

Si inca ceva, banuiesc ca se va alege la sfarsitul fiecarei luni. Asa ar fi cel mai ok, zic eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:PRO:este o propunere foarte buna si motivanta pentru fiecare dintre membrii comunități. In schimb sunt contra sa primească puncte de reputație, acestea ar trebui primite pentru conținutul postat sau ajutorul oferit pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu gradul pe comunitate respectiv UP nici vorba . 

Cat despre punctele reputatie se rezolva  bineinteles , iarasi o suma modesta, eu pot sustine asta fara nici un fel de problema in fiecare luna , asa ca hai sa ne apucam de voturi . 

Acceptat. 

Topic inchis .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate