Sari la conținut

[Respins] Propunere - Savage.


Savage.

Postări Recomandate

  • Nume Savage
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Putem adauga un sistem in care sa fie nominalizati anumiti playeri cu textul : Ai fost nominalizat deoarece consideram ca esti cel mai activ in a primi insigna pentru: cel mai activ user la topic-urile Socializare,Multimedia,Design,etc. De asemenea,userii pot alege dintre acea insigna si -1 sau -2 WARN-uri
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? Eu cred ca a fost buna acea idee cu Member Shop dar din pacate erau iteme foarte scumpe,iar aceasta mi se pare o idee geniala prin care userii pot beneficia de insigne si sa scape de WARN-uri + ar spori activitatea la aceste topic-uri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:

Consider că membrii care au warn au fost neglijenti in privinta regulamentului și nu numai. Aceste ar trebui păstrat pentru a fi in atenția staff-ului pe viitor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place ideea si sunt sunt pro si pentru - la warn-uri. Se mai intampla sa incalce regulamentul, dar dupa ce sunt sanctionati nu mai fac aceeasi greseala si de ce sa nu scoatem acel warn daca a dat dovada de implicare mai apoi.

:PRO: 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate