Sari la conținut

Reclamatie Livia


Vizitator Trunks

Postări Recomandate

Vizitator Trunks
  • Nume:Trunks
  • Numele celui reclamat?:Livia
  • De ce faci această reclamație?:Nu scrie in regulamentul GFX ca nu pot pune mai multe creatii intr-o singura zi.Eu am si altceva de facut,de invatat,sa ma uit la serial,etc nu stii cat de greu imi este sa ma implic intr-o forma excelenta pe partea de GFX + ca putea sa imi trimita un mesaj si sa imi spuna ca nu sunt batut in cap.Revin cu un nou edit pentru faptul ca Liviu susține faptul ca se sanctionwaza pentru greșeală mea,ok dar acolo în regulament spune și ca trebuie mutată în arhiva ceea ce tu nu ai făcut, Livia.
  • Dovezi:https://imgur.com/a/kdCUqRH
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Community Developer

Nu cred că @Livia ți-a dat warn-ul așa degeaba, eu cred că cu siguranță ai încălcat regulamentul sau nu a fost ea atentă. 
@Livia îți va explica ce și cum când vede această reclamație.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Daca ai citi regulamentul general al forumului care se aplica pe absolut toate sectiunile ai vedea de ce ai warn

  • Nu faceți două posturi, topic-uri consecutive, vor fi considerate ca fiind mesaje de tip SPAM și mutate în arhivă, încălcarea repetată va atrage după sine sancțiuni !

Nu era nevoie sa dai atatea reply-uri cu cate 2-3 lucrari intr-o zi. Se considera spam si ai fost sanctionat 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca iti lua vreo 1 minut sa citesti regulamentul general . Nimeni nu ti`a spus ca tot timpul tau sa fie pentru GFX dar si cand este te rog sa citesti regulamentele . TOATE . Daca ai altceva de facut de ce ai aplicat ? 

Respins . Topic inchis .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate