Sari la conținut

[Respins] » Cerere moderator @bomster


@bomster

Postări Recomandate

  • Nume : Alexander
  • Vârstă :  17 
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? :  Doresc sa ajut comunitate cu activitatea mea, sa pot marii activitatea altor categorii si sa ajut cu tot ce pot.
  • Ce sectiune dorești spre moderare? : Multimedia daca se poate, daca nu, orice altceva.
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? o pot imbunatati cu activitatea mea, cu posturile si o pot face mai activa decat este acum categoria.
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Fiind aceasta treaba cu "carantina" sa zic asa, am avut cursurile online, dar acum ca este scoala altfel adica vacanta + vacanta de paste, imi pot face o activitate chiar foarte buna.
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Bineinteles
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Bineinteles
  • Alte precizări : Sunt fericit ca am prins aceasta ocazie, ca sa pot face o cerere pentru moderator
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? :  Bineinteles.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:

De cand sunt aici pe comunitate nu am vazut nici un pic de activitatea din partea ta.

O data ce nu ai putut fi pana acum activ, dupa vacanta cu siguranta nu vei putea fi activ din nou deci in concluzie vei fi activ doar pe perioada pandemiei sau cel mult a vacantei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respins . 

Bine punctat , acum ca e vacanta + paste o sa faci activitate , dupa aceea  ... ? Vad ca ai activitate foarte buna la zona de design , poate vrei sa te reprofilezi :D

Fa`i prima data activitate tinand cont ca ai timp si vorbim peste cateva zile .

Topic inchis .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate