Sari la conținut

[Acceptat] » Cerere moderator Valentinch-


Postări Recomandate

  • Nume :  Valentin 
  • Vârstă :  17
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Să ajut comunitatea cu tot ce pot 
  • Ce sectiune dorești spre moderare? : Multimedia:Muzica/Filme/Seriale 
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Voi creste activitate acestei sectiuni cu posturi utile 
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  Eu zic ca ma implic cat de cat pentru a obține acest grad
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Sigur ca da.
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Da
  • Alte precizări : Va multumesc ca va ocupați timpul de a citi si cerere mea sper sa ne intelegem  bine 
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Având în vedere că ai o anumită vechime pe comunitate, te implici și ai un comportament decent, fără probleme / warn-uri etc. și avem mare nevoie de staff, din pricina asta fiind deschisă și o campanie de moderatori, de la mine ai pro.

Sper să te ții de cuvânt și să îți faci treaba, succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, eu de cand activez pe forum nu am vazut post-uri din partea ta. 

Ai o zi daca nu gresesc de cand ai reinceput activitatea, dar avand in vedere faptul ca forumul e in cautare de moderatori :PRO:dar in alta categorie. Acolo activez eu si momentan sunt alte categorii care au nevoie de moderator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate