Sari la conținut

[Acceptat] » Propuneri By Valentinch-


Postări Recomandate

  • Nume : Valentin 
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : 1.Adăugare  categorie Bancuri ajuta la activitate si posturi.
  • 2.Adăugare categorie Stiri tot ajuta la activitate posturi etc
  • 3.Adăugare categorie Meme List e ceva frumos si comic tot ajuta la activitate posturi etc 
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Pentru dezvoltarea comunitatii si activitate 
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singura categorie cu care sunt deacord este memes. Neapărat trebuie să adăugăm memes pe forum !!

Dar în rest, nu sunt deacord deoarece deja avem secțiuni la care trebuie să mărim activitatea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a doua categorie ai aici https://leaguecs.ro/forum/index.php?/forum/1909-despre-lume/ daca citesti regulamentul vei vedea ca poti posta aproape orice la acea sectiune. Ai acolo detaliile 

Si pentru bancuri si memes nu vad absolut niciun rost, avand in vedere ca avem de marit activitatea in alte parti mai importante

Am putea deschide un topic cu bancuri si memes la jocuri forumistice, nu e nevoie sa facem categorii separate 

:CONTRA:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.Propunere, Mna nustiu ce sa zic, Sunt mai mult CONTRA deoarece toti le fura depe net si se fura alea mai vechi, Aş fii de acord daca cineva sar apuca sa faca ceva nou.

2.Propunere, Nu cred ca o sa deschida cineva Foromu leaguecs atata timp cat exista programe live, si toate astea. Dar ar fii un plus sa postezi o stire decat alta prostie, Eu unu aş schimba-o cu Anime dar na.

3.Sa zicem PRO ca au dat si colegi vreau sa vad ce activitate vor face acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. contra - nu isi are rostul.

2. 50 - 50 - nu ar strica inca o categorie unde sa poti creea topicuri 

3. pro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, OriGinaL'POWER a spus:

1.Propunere, Mna nustiu ce sa zic, Sunt mai mult CONTRA deoarece toti le fura depe net si se fura alea mai vechi, Aş fii de acord daca cineva sar apuca sa faca ceva nou.

2.Propunere, Nu cred ca o sa deschida cineva Foromu leaguecs atata timp cat exista programe live, si toate astea. Dar ar fii un plus sa postezi o stire decat alta prostie, Eu unu aş schimba-o cu Anime dar na.

3.Sa zicem PRO ca au dat si colegi vreau sa vad ce activitate vor face acolo.

 La 2 e bun si anime daca se adaugă 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 34 minute, valentinch-.wKz a spus:

 La 2 e bun si anime daca se adaugă 

Anime ai aici -> https://leaguecs.ro/forum/index.php?/forum/1373-anime/

La 1 si 3 sunt contra, sunt sanse foarte mari de a fi repostate.

Cel mult " https://leaguecs.ro/forum/index.php?/forum/1909-despre-lume/ " sa fie redenumit in "Stiri"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate