Sari la conținut

[Respins] » Cerere - ControlulDeCalitate


Postări Recomandate

  • Nume :  Matei
  • Vârstă :  15
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Pentru a ajuta comunitatea și ma gândeam ca aveți nevoie de noi moderatori
  • Ce sectiune dorești spre moderare? : Socializare
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Ma voi ocupa în detaliu despre greșelile adresate comunității cu vedere la topic uri și la post uri
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  Având în vedere ca un asa zis '' Hacker'' mi a spart contul am fost avertizat pe nedrept de către un utilizator pe care nu îl voi menționa din respect fata de aceasta. Activitatea mea este una sporita și în creștere asa ca voi face tot ce îmi sta în putință sa ajut comunitatea 
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Desigur
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Desigur
  • Alte precizări : Vreau sa îmi cer scuze pt pagubele mele despre acest cont spart pt ca am panicat și sper sa îmi acordați o a 2 a șansă după post ul de dinainte foarte neinspirat în care am greșit secțiunea 
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Ori de câte ori reușesc, da
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, ControlulDeCalitate a spus:

Având în vedere ca un asa zis '' Hacker'' mi a spart contul am fost avertizat pe nedrept de către un utilizator pe care nu îl voi menționa din respect fata de aceasta.

Nu e problema mea daca ti s a spart contul, datoria mea e sa se respecte regulamentele.. 

Dacă cerere voastră a fost respinsă, următoarea o puteți deschide după 15 zile.

In continuare nu respecti regulamentele. Pe mine nu m ai convins

:CONTRA:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am inteles dintr-o discutie de la sedinta care a avut loc astazi nu am decat sa iti spun un singur lucru , mentalitatea ta trebuie sa se schimbe ca sa faci parte din staff-ul LEAGUECS ROMANIA din acest motiv iti dau Contra ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Matei, aici pe LEAGUECS, dupa cum ai observat, staff-ul nostru tine foarte mult la reguli. Având în vedere că tu nici acum nu ai respectat regulamentul trebuie sa iti resping această cerere. Poti reveni însă peste 14 zile (timp in care poti citi regulamentele si face posturi) cu o nouă cerere.

:RESPINS:

:TOPIC_INCHIS:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate