Sari la conținut

[Acceptat] » Propunere ZONA GAMING TS3


leis

Postări Recomandate

  • Nume : Leis
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Va salut as dori sa fac un proiect ZONA-GAMING si sa aduc jucatori care se vor juca diferite jocuri dar am nevoie sa imi faceti canalele pe teamspeak3 si un grad anume sau un grad oferit de voi sa editez eu canalele cum doresc si sa ofer la fiecare jucator un canal cand va veni cu un clan sau o echipa de 5
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Pentru dezvoltarea comunitatii
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici se fac propunerile pentru forum nu pentru ts3, poti lua legatura cu un detinator pe ts pentru a propune e acest lucru.

Au mai fost canale pentru alte jocuri si erau degeaba asa spuneau si altii "ca aduc oameni ca o sa le populeze" si degeaba, prima data fapte si dupa vorbe.

@Alberto cat despre plutoane si clanurile de WoT se pot creea usor canalele daca acestia fac o cerere de clan pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum spune si @snK sunt deja destule canale publice unde poti sa stai maxim 2 maxim 5 persoane pe acele canale deci nu as vedea rostul pentru care ar trebui sa iti dam si un grad , Contra ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 La unele servere de cs 1.6 sunt create deja canale pentru alte jocuri. 

Si ar fi ok daca ai putea aduce mai mult de 5-10 playeri ca sa fie cat de cat populate

:CONTRA: 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiu ce  sa fac au mai fost canale cu alte jocuri si le-am ras de pe teamspeak 

Eu le fac dar daca nu vad activitate mai mult de 7 zile pe ele le sterg jos inapoi sa imi dai numele de la canale pe teamspeak3 

:TOPIC_INCHIS:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate