Sari la conținut

[Respins] » Propunere


Ana-Maria

Postări Recomandate

  • Nume :  Ana-Maria 
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? Propunerea de a organiza mix intr-e fete, am observat ca sunt cateva pe aici ...   > Ma voi ocupa eu daca e.. :)
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? :  -

 

 

  • Nume : Ana-Maria 
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Adaugarea la legenda " GIRLS sau Domnisoara.." 
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? 
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mix intre fete nu prea văd rostul sincer, să refacem încă un sistem de mix special pentru fete.

Poți participa la mixurile de pe comunitate liniștită, alături de alte fete.

Cât despre girls, pro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg cu ce ar putea ajuta comuniteatea noastra acest proiect , daca ne specificii si noua proiectul tau pus la punct vom intelege ceea ce doresti sa faci pana atunci sunt Contra ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ati inteles gresit ce vrea sa zica. 

Cred ca pur si simplu voiai sa facem un meci de mix, doar noi fetele ( si eventual mici premii ). Poti sa raspunzi sa mai explici, nu e problema. Nu se considera post hunt daca iti sustii ideea si vi cu explicatii.

:PRO: la ambele 

PS: La meciul de mix nu stiu daca ma bag ca nu stiu sa joc mix-uri :)) Nu are rost sa va incurc 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. pro pentru ca ar fi interesant sa vedem un mix intre fete.

2. pro doar daca gradul respectiv este ascuns, nu afisat in legenda - Deoarece arata urat sa vezi atatea grade intr-o legenda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 minutes ago, Livia said:

Cred ca ati inteles gresit ce vrea sa zica. 

Cred ca pur si simplu voiai sa facem un meci de mix, doar noi fetele ( si eventual mici premii ). Poti sa raspunzi sa mai explici, nu e problema. Nu se considera post hunt daca iti sustii ideea si vi cu explicatii.

:PRO: la ambele 

PS: La meciul de mix nu stiu daca ma bag ca nu stiu sa joc mix-uri :)) Nu are rost sa va incurc 

Asa e 

deci nu am ce explica : doar mix  intr-e fete cu mici premii !

PS:  :)) Prima fata vei fii care joci .. :)) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 - PRO ar fi o chestie interesanta un asa zis "mix intre fete" dar nu cred ca o sa fie 10 fete :))

2 - Grad-ul "Girls" a fost pe forum acum ceva timp nu stiu din ce motive sa sters, cum a zis @CRD- sunt PRO pentru acel grad, doar sa nu apara in legenda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa te ocupi de mixuri de fete , aduna 10 fete , sau 20 sau 100 , cauta-ma pe ts3 , va dam un server de mix , vi`l parolati si va jucati cat vreti voi acolo . 

Gradul nu o sa fie , cat despre premii vino cu idei in privat . 

Topic inchis . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate