Sari la conținut

[Respins] » Cerere - ControlulDeCalitate


Postări Recomandate

  • Nume : Matei
  • Vârstă : 15
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Doresc sa aplic pentru acest grad deoarece tin foarte mult la comunitatea aceasta si as vrea sa o ajut cu cat de mult posibil.
  • Ce sectiune dorești spre moderare? Psihologie
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : As putea sa stimulez activitatea helperilor cat si gradelor mai mari si as putea sa fiu unicul moderator care ar putea si activ pe perioada de zi cat si cea de noapte.
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Imi place sa ma implic in sectiunea Go si vreau sa vin cu niste idei fantastice prin care toti membri si adminii care fac parte din aceasta comunitate sa participe la topicul "Discutii Libere" unde avem si cateva joculete.Particip deasemenea si la sectiunea Furien unde au niste joculete foarte interesante.
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Imi asum riscul.
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Desigur.
  • Alte precizări : Cred ca varsta e doar un numar.Nu ar trebui sa judecam o carte dupa coperti.Daca va faceti probleme din cauza varstei,ar trebui sa ma vedeti la exprimare si la cat bun simt am..Respect ! Am revenit cu o noua aplicatie ! Acum..Nu stiu daca mai e valabila cea din urma dar o puteti muta in Arhiva daca este o problema
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Normal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă cerere voastră a fost respinsă, următoarea o puteți deschide după 15 zile.

Cererea ta nu a fost închisă încă, deci nu e nici acceptata nici respinsă, dacă vei fi respins in cererea precedenta, atunci aceasta cerere va fi închisă.
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate