Sari la conținut

[Respins] » Crere ControlulDeCalitate


Postări Recomandate

  • Nume : Matei
  • Vârstă : 15
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Doresc sa aplic pentru acest grad deoarece tin foarte mult la comunitatea aceasta si as vrea sa o ajut cu cat de mult posibil.
  • Ce sectiune dorești spre moderare? : Revin cu un nou edit:Psihologie
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : As putea sa stimulez activitatea helperilor cat si gradelor mai mari si as putea sa fiu unicul moderator care ar putea si activ pe perioada de zi cat si cea de noapte.
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Imi place sa ma implic in sectiuni diverse si vreau sa vin cu niste idei fantastice prin care toti membri si adminii care fac parte din aceasta comunitate sa participe la topicul "Discutii Libere" unde avem si cateva joculete.Particip deasemenea si la sectiunea Furien unde au niste joculete foarte interesante.
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Imi asum riscul.
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Desigur.
  • Alte precizări : Cred ca varsta e doar un numar.Nu ar trebui sa judecam o carte dupa coperti.Daca va faceti probleme din cauza varstei,ar trebui sa ma vedeti la exprimare si la cat bun simt am..Respect !
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Normal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce știu eu, nu poți fi moderator pe secțiunile respective decât dacă ești admin.

Contra, alegeți o alta categorie pe care crezi ca poți activa fără probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a avea acces la GO.LEAGUE.RO vorbesti cu @Shadows Adi 

Daca vrei sa te ocupi si de comunitate alege o sectiune unde ai putea sa o modelezi.

Si da, Sa incepi si sa deschizi nioste topic-uri nu doar replay-uri ;) 

Pro pentru moderator, Team vazut si activ pe comunitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Scripters

Aici se fac cereri pentru moderatori Globali, nu pentru sectiuniile serverelor publice. 

Sectiunea GO.LEAGUECS.RO se ofera spre moderare doar Fondatoriilor si Managerilor.

Dar iti ofer un :PRO: pentru moderator la o alta categorie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Având în vedere că ești admin la mine și @Shadows Adi pe server, am reușit să-mi fac o părere despre tine.

Singura problemă la tine este că vrei să te implici întotdeauna mai mult decât îți permit accesele, ceva ce și eu fac foarte des:))

Dacă vrei funcția de moderator, alege-ți o categorie și începe activitatea la ea, te-am văzut pe la Psihologie cât de cât activ, poate poți venii pe partea aia să lucrezi cu mine.

pro moderator, merită.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:

Poti reveni cu o cerere cand activezi la o categorie de pe forum nu la serverele comunitatii. Acolo au acces doar managerii de servere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:CONTRA:motive mai sus.

Au mai fost asemena cereri daca vreti sa va ocupati de sectiunea unui server vorbiti cu fondatorul server-ului respectiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Îmi cer scuze că postez din nou, dar omul a editat și a spus că vrea să activeze pe secțiunea de psihologie.

Eu l-am văzut să posteze la psihologie, la topicul de probleme, e destul de activ acolo dar trebuie să-și mai crească activitatea.

Băiatul este admin la mine pe GO și face o treabă excelentă, se descurcă, e ascultător, se implică, nu ia decizii fără să întrebe, eu zic că merită o șansă.

@ControlulDeCalitate începe și tu să postezi mai mult la psihologie, inclusiv teste & articole până ți se răspunde la cerere, eu chiar sunt de părere că meriți.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai ales o sectiune, ti s-a spus ca trebuie sa alegi o categorie intreaga. 

Deci tu nu poti fii moderator doar la psihologie, ci pe toata categoria generala ( multimedia, etc ).

Iarasi ti s-a spus sa revii cu o cerere in 14 zile asa cum scrie in regulament, nu sa dai edit aici ca atunci am avea acea regula pusa degeaba.

Daca doresti moderator acolo, zic sa revii cu o cerere in 14 zile, timp in care recomand sa ai activitate la categoria respectiva.

 

Eu am inteles ca se implica si asa mai departe, dar daca avem un regulament, parerea mea trebuie respectat. 

Si asa vom vedea si in timpul asta daca se va implica sau daca nu 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate