Sari la conținut

[Acceptat] » Propunere Animalix


Animalix

Postări Recomandate

  • Nume : Animalix
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Am observat la diverse modele sau regulamente scrise cu un font destul de greu de descifrat (fontul scris la modelul din aceasta cateorie) cel putin pe telefon. Propun un font basic pentru toate modelele si regulamentele de pe forum ( gen: Times New Roman )
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Ar fi mai usor de citit (cel putin mie imi creaza dificultăți) .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu la ce te referi si nu e neaparat de la font. E de la marime. Acele regulamente sunt scrise de 11 si indicat ar fi de 12. Da, se vede putin greu scrisul acela mic.

@CRD- le-a editat acelea si ramane la alegerea lui daca va schimba doar marimea, fontul nu cred ca deranjeaza atata de mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Livia a spus:

Stiu la ce te referi si nu e neaparat de la font. E de la marime. Acele regulamente sunt scrise de 11 si indicat ar fi de 12. Da, se vede putin greu scrisul acela mic.

@CRD- le-a editat acelea si ramane la alegerea lui daca va schimba doar marimea, fontul nu cred ca deranjeaza atata de mult

Probabil e de la marime dar sigur un font clasic ar emana simplitate si eleganta față de cel actual (opinia mea)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Modelele & regulamentele sunt revizuite de fondatori periodic, și sunt făcute de Moderatorii secțiunii respective după bunul lor plac.

Sincer nu văd rostul acestei propuneri, până acum nu s-a plâns nimeni că nu poate citii vreun model / regulament.

Contra, din nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu ce telefon ai, dar pe al meu se vede impecabil. 
Daca mai are cineva aceasta problema din staff, sa lase un reply. 
Le voi schimba dacă va fi acceptata cererea și ceilalți membrii din staff au aceeași problema.

Pana atunci, contra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, CRD- a spus:

Nu știu ce telefon ai, dar pe al meu se vede impecabil. 
Daca mai are cineva aceasta problema din staff, sa lase un reply. 
Le voi schimba dacă va fi acceptata cererea și ceilalți membrii din staff au aceeași problema.

Pana atunci, contra.

S8 plus, mulțumesc de întrebare.  Dorești un screen in privat să îți poti face o părere?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Screenshot_20200406-013514_Chrome.thumb.jpg.f1845674ab2189f30ae957e19a1bb00c.jpg

Acum 3 minute, X-Tream a spus:

Pune te rog un print aici, sa vedem cum se vede. Parerea tuturor e importanta pentru noi, so, do it :) 

Mulțumesc foarte mult, ești singurul care pare interesant de problema/sugestia mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se va rezolva cat de curand 

P.S Te astept si pe teamspeak3 ts.leaguecs.ro cat si pe forum daca ai dori sa te implici mai mult.

:TOPIC_INCHIS:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

@CRD- Mareste te rog font-ul la 12. Poate unele persoane au probleme de vedere, si le-ar ajuta mai mult daca marimea text-ului ar fi putin mai mare. Sau poate ca unele persoane nu vor sa-si strice vederea aiurea. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate