Sari la conținut

Jucători de la FCSB, în pregătire la baza din Berceni. Becali: ”Le-am spus că pot alerga și pe teren!”


PraF De SteLe ;X

Postări Recomandate

jucatori FCSB

 

Finanțatorul a dezvăluit că există deja jucători care merg zilnic la cantonament pentru a se menține în forma fizică optimă. 

”Știu că doi-trei jucători se mai duc pe la bază, pentru a se antrena la sala de forță. Am vorbit cu ei și le-am spus că pot alerga și pe teren dacă vor, pentru că sunt puțini și pot păstra distanța”, a dezvăluit Gigi Becali la Pro X.

Gigi Becali ține legătura și cu Bogdan Vintilă: ”Vorbim de biserică!”
Latifundiarul din Pipera a mai spus că a ținut legătura în această perioadă și cu antrenorul Bogdan Vintilă.


”Mai vorbesc cu Vintilă în această perioadă, dar mai mult de biserică, de fotbal mai puțin”, a mai spus Becali.

Gigi Becali are cheia unei biserici la care merge zilnic. ”Trebuie să zică cineva și 'Amin'! Am și adeverință”
Latifundiarul din Pipera, care s-a apropiat de biserică foarte mult în ultimii ani, participă la Sfânta Liturghie chiar și în aceste zile, dar are grijă și de cei care sunt infectați cu noul coronavirus, astfel că a achiziționat mai multe teste.

”Eu am spus de la început. Unde e ortodoxia și Sfânta Liturghie nu va fi coronavirus. La noi, mai durează o săptămână și încet-încet va reveni totul la normal. Cine știe, poate face Dumnezeu o minune și ne dă voie la biserică de Înviere.

Am speranța asta, că va face Dumnezeu minunea, pentru că noi suntem ortodoxi. O să vedeți voi, minune, da?”, a spus Becali.

 

sursa: digisport

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate