Sari la conținut

[Respins] » Cerere grad flasH-


Postări Recomandate

  • Nume : Mihai
  • Vârstă : 20
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Doresc sa fac parte dintr-o noua comunitate, avand in vedere ca "profesez" in comunitati din 2012, am decis sa ma reapuc de curand de o noua experienta de viata
  • Ce sectiune dorești spre moderare? : As dori sa promovez direct la rangul de Super-Moderator al acestei comunitati
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Pot demonstra in timp ce fel de persoana sunt si faptul in care imi voi dobandi usor usor increderea in fata de restul oamenilor care sunt la conducere. Stiu ca pare ceva deplasat ca un nou venit sa isi "creeze" propiile reguli mai ales la faptul cum ca vin si cer acest grad. Parerea mea este ca un om nou este totdeauna binevenit intr-o comunitate serioasa.
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Sunt un membru nou al acestei comunitati, am aflat recent despre aceasta comunitate de pe un grup de facebook.
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Mi se pare normal.
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? :  Desigur
  • Alte precizări : Le-am specificat mai sus
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Desigur, atat timp cat sedinta este fixata la o ora atunci cand sunt liber. Precizez ca sunt in Germania si am program de munca pana la ora 18:00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai avea atata experienta si seriozitate pe cat spui tu in cerere, ai fi avut un minim de implicare pe forum...

Acum 24 minute, flasH- a spus:

Parerea mea este ca un om nou este totdeauna binevenit intr-o comunitate serioasa.

Normal ca este bine venit, dar pe o comunitate serioasa niciodata nu se dau grade pe 1 singur post... 

Daca am da grade asa, iti dai seama ca toti membrii vor cere grade pe munca putina

:CONTRA:mai intai activitatea, apoi culoarea ;)  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă ai avea în spate experiența pe care susții că o ai, ai fi știut că o comunitate serioasă nu acceptă așa ceva fără implicare.

Prima dată implicare, apoi răsplată. Te poți implica și fără să ai grad pentru a ne demonstra că meriți acea funcție.

contra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zici ca de ocupi din 2012 dar sa respecti regulamentu nu stii.

Citat

Trebuie să aveți contul mai vechi de două săptămâni (14 zile) pe forum.

Fa activitate si revin-o cand vezi ca ai tot ce iti trebuie.

:RESPINS::TOPIC_INCHIS:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate