Sari la conținut

[Respins] » Cerere Grad [RajuNUN]


Postări Recomandate

  • Nume :  Balint Cristian Paul
  • Vârstă : 17 ani
  • De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Deoarece stiu ce pot si doresc sa ajut serverul.
  • Ce sectiune dorești spre moderare?  Global Moderators ♦ Moderatorii ce moderează tot forumul și se ocupă de bunăpurtarea utilizatorilor.
  • Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : O sa vedeti pe viitor cum ma descurc , voi acorda tot timpul pe care il am liber.
  • Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Sunt nou si inca nu sti-am ce trebuie facut pe forum pe viitor voi avea o activitate foarte buna.
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? Da , sunt constient.
  • Ești conștient că poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament? : Da
  • Alte precizări : Multumesc.
  • Poti intra pe teamspeak la ședinte? :Da.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua , avand in vedere ca tu nu ai nici macar un post pe acest forum decat postul din acest topic ne dam seama ca iti bati joci de noi si cel putin nici macar nu ai citit regulamentul sau cerintele pentru aplicarea gradului .

Motivele sunt mai sus din partea mea Contra !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suntem unii care muncim de dimineață până seara, ocupându-ne de mai mult de 5 sarcini pe comunitate și nu avem Super-Moderator, și vii azi pe comunitate cu o cerere copiată, mă simt insultat.

contra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA clar , fratilor chiar va bateti joc de noi observ, veniti cu cereri "copiate si facute in batjocora" sperand ca o sa luati grad, NU EXISTA asa ceva, va rog sa va abtineti din a face cereri "aiurea" sau "la misto" si sa incercati sa faceti activitatea de care aveti nevoie pentru un grad pe forum.

Cum a spus si @zen sunt alte persoane care au moderator si se implica mult mai mult de cat tine.

Sper sa va invatati minte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cerere facuta la misto si pe langa asta, mai ai si contul de-abia facut.

Vrei grad? Activitate puiu.

Contra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate