Sari la conținut

Propunere Topic Psihologie


BuSy.

Postări Recomandate

  • Nume : BuSy.
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? :

    Nu stiu exact cum sa o formulez, dar incearca sa faci ceva de genul "studii de caz". Ca sa dezvolt asta. Ar contine o situatie din viata/zi. Sa spuneam la locul de munca. Dai un exemplu: Comert. Apoi se vine cu o situatie care ar putea sa apara. Hai sa vedem cum ar iesii.

     

    Suntem lucratori comerciali la firma " SC LeagueCs SRL", in functia de casieri. Ne apare un client recalcitrant in fata, vorbind intr-o maniera extrem de neplacuta, facandu-ne pe noi ca si angajati sa ne simtim cu mult inferiori in fata acestuia. De aici se dezvolta un mic text mai lung, caracterizandu-l pe acel client, reactiile care ar putea sa apara de la angajati, PRO/CONTRA la aceste reactii, sfaturi pentru diferitele caractere ... etc. Cei ce o sa comenteze sa poata sa aduca un plus, ceva ce poate a fost omis/parere la ceea ce ai spus mai sus :D

  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : O mica dezvoltare in posturi + putin mai multa activitate in acea sectiune
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e destul pentru moment câte și ce topicuri avem la categoria respectiva. 
Trebuie sa ne axăm pe fiecare categorie ca sa ii sporim activitatea, nu doar pe una. 
Si plus, nici nu văd sensul topicului ala.

Contra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru moment cu totii suntem constienti ca este putin c-am mult sa ne axam pe topicuri , poate pe viitor o sa implementam si acest topic pana atunci eu sunt contra ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate