Sari la conținut

[Interviu] CosmiNN


Blu3HaSky

Postări Recomandate

7oWh9W9.png

 

Bine v-am regasit la un nou interviu  in cadrul proiectului LeagueCS 

In acest interviu suntem alaturi de @CosmiNN;

 

 

 

  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Hai noroc si bine te-am gasit !
  •                     eGMa81P.png  @CosmiNN; - Salut
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  - Numele meu este Andrei Robert , iar astazi vei participa la un nou interviu marca Leaguecs.Vor fi câteva intrebari din viata de zi cu zi, câteva din viata online si câteva despre legatura ta cu Leaguecs, esti pregatit sa incepem ?
  •                     eGMa81P.png  @CosmiNN;  - Sunt pregatit
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  - Toate au inceput , asa ca incepem cu inceputul ,  Care este numele tau, cati ani ai si de unde esti?
  •                    eGMa81P.png   @CosmiNN;  - Numele meu este Cosmin , 18 ani ( imediat 19 ) sunt din Calarasi
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  - Ai frati / surori ? Daca da te intelegi bine cu ei ?
  •                     eGMa81P.png  @CosmiNN;  - Am o sora mai mica,  si ma inteleg super bine cu ea
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky   - Care sunt activitatile tale zilnice?
  •                     eGMa81P.png   @CosmiNN;  -  Pai uneori la munca , alteori pe acasa cu familia si in rest PC.
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky   - Ai vreun hobby preferat ?
  •                       eGMa81P.png  @CosmiNN; -  Nu , imi place mereu sa fac ceva nou .
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky   - Descrie-te intr-o propozitie !
  •                     eGMa81P.png  @CosmiNN; -  Sunt un om Simplu
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  - Ce îți place să faci in timpul liber ?
  •                     eGMa81P.png   @CosmiNN;  -  sa am grija de porumbei , in mare parte columbofilia
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Ai vreun gen preferat de muzica sau depinde de starea in care te simti ?
  •                    eGMa81P.png    @CosmiNN;  - in mare parte ascult dupa starea mea , in mare parte manele / trap
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky   -  Care consideri ca este cea mai importanta calitate a unui om?
  •                      eGMa81P.png  @CosmiNN;  -  Sinceritatea
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky   - Te consideri o persoana dinamica care s-ar descurca indiferent de situație ?
  •                      eGMa81P.png  @CosmiNN;  - Da
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  - Ce înseamna pentru tine cuvantul " Mama " ?
  •                       eGMa81P.png  @CosmiNN;  - Totul , pentru mine familia este totul
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky   -  Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie?
  •                    eGMa81P.png    @CosmiNN;  - am fugit de acasa cu niste prieteni pentru a ne speria parintii
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Daca ar fi sa pleci intr-o vacanta, unde ai pleca, si cu cine ?
  •                     eGMa81P.png   @CosmiNN;  - In Grecia cu iubita mea , urmeaza
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  -  Urmeaza o  Intrebare Capcana ! Atentie ... - : Cum iese un cal alb care tocmai ce a intrat în Marea Neagră?
  •                    eGMa81P.png    @CosmiNN;  - Ud

 

• Behind the scenes : 

                SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Ai vreo gustare preferata ?

                                      eGMa81P.png @CosmiNN; - Nimic nu este mai presus de Shoarma 

                SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Sa fie cu de toate atunci ! ....

                                      eGMa81P.png @CosmiNN; - Ohooo

 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  -  Care a fost cea mai mare provocare cu care te-ai confruntat pana acum?
  •                      eGMa81P.png     @CosmiNN;  Am avut o perioada foarte naspa in care am stat prin spitale si asta consider ca a fost cea mai mare si cea mai grea provocare.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  -   Cum ai descrie tu succesul?
  •                     eGMa81P.png  @CosmiNN;  - Munceste si vei avea !
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  - Am aflat lucruri noi si interesante despre viata ta cotidiana, acum as vrea sa trecem la locul unde te-am cunoscut,viata online.De la ce varsta ai inceput sa utilizezi un calculator? Ce te-a atras si ce te-a mentinut in acest mediu?
  •                     eGMa81P.png  @CosmiNN;  -  pai am inceput pe la 8 ani , am vazut la un prieten ca se juca si mi-a atras atentia si am zis ca vreau un pc neaparat si am inceput sa joc cs am jucat vre-o 7 ani non-stop dupa am jucat csgo 2 ani si acum iar 1.6  , practic intr un joc mai imi descarc nervii
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky   - Cam cat timp petreci in medie pe zi in fata Pc-ului ?
  •                     eGMa81P.png  @CosmiNN;  -  pai acum cu , carantina asta in jur de 5 ore
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Crezi ca este important facebook-ul / instagram-ul ? Cu aceste 2 platforme cunosti mai multe persoane ?
  •                      eGMa81P.png  @CosmiNN;  -  Sincer sunt bune adica eu unul am cunoscut persoane in care si in ziua de azi am incredere si vorbesc , si unele au ajuns cei mai buni prieteni .
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Care este experienta ta in mediu online ? Vrei sa inveti si alte lucruri noi care le vei trece in  " palmares " sa ii zic asa ?
  •                      eGMa81P.png  @CosmiNN;  - nu , as vrea ca usor usor sa renunt la astea sa ma axez pe mine si pe viitorul meu ( iubita , munca , excursii .
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky   -  Ai vreun joc preferat pe STEAM ?
  •                     eGMa81P.png  @CosmiNN;  - CS 1.6 & csgo
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  - Incepem cu intrebarile legate de Comunitatea LeagueCS! Ce parere ai despre aceasta comunitate  si ce ne poti spune despre  staff-ul Actual ? 
  •                      eGMa81P.png @CosmiNN;  - O comunitate de nota 10 , cred ca este singura comunitate care are o activitate pe acest "proiect " cs 1.6 , iar despre staff toate bune , persoane capabile si dornice sa se implice #respect.
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Consideri că ai legat prietenii pe LeagueCS ? Poti enumera 2-3 membrii din STAFF ce iti sunt prieteni ?
  •                     eGMa81P.png  @CosmiNN;  -  nu pot spune prietenii atat de stranse , insa sunt cunostinte foarte vechi, @DANI S. , @xxhevvoxx♔ ,  si multi altii
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Daca ai avea oportunitatea sa îți faci propriul proiect pe LeagueCS care ar fi acela și cum l-ai amenaja?
  •                      eGMa81P.png @CosmiNN;  - Pai intr-un fel am vrut de la inceput sa incecp acest poriect " Interviuri " , insa nu am avut timpul necesar nici persoane care sa ma ajute dar acum sper sa se mentina acest proiect cat mai mult.

 

• Behind the scenes : 

                             SV7GJ81.png @Blu3HaSky   -Cu ce membru/membri ti-ai dorii sa te vezi in realitate la un " suc " ?

                                                  eGMa81P.png  @CosmiNN; -  daca as avea ocazia cu toti , la o bere / suc / cafea ce vor 

                            SV7GJ81.png @Blu3HaSky    -  ati auzit...Haideti la shaorma ! 🌯

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky   - Ce parere ai despre interfata forumului? Eu astept un update ...
  •                      eGMa81P.png @CosmiNN;  Sincer si eu as prefera ceva pe deflection adica prea multe culori , prea complicate ceva mai simplu ar da mai bine
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  -  In momentul de fata pe ce te axezi in aceasta Comunitate ?
  •                      eGMa81P.png @CosmiNN; - Pe acest proiect " interviuri " incerc sa il mentin cum pot pentru a ne cunoaste intre noi
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky   - Ai vreun Server preferat din comunitate ? Joci mixuri sau FastCup ?
  •                     eGMa81P.png  @CosmiNN;  - Joc pe NORD & love mix-uri foarte rar dar joc zilnic fastcup .
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky   - Intrebare de distractie. Ce ai face daca ai fi Bill Gates ?
  •                     eGMa81P.png  @CosmiNN;  - nu imi vine nimic in cap .
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky    -  Imi dau seama te falfai in bani !
  •                     eGMa81P.png  @CosmiNN;  -  sincer as ajuta saracii , si asta imi doresc sa fac pe viitor
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky   - Ma bucur ca ti-am luat acest interviu, uite ca am ajung si la finalul acestui "episod" al mediului online ! Ce mesaj ai pentru  membrii comunitatii LeagueCS ?
  •                     eGMa81P.png  @CosmiNN;  - Mai lasati pc-urile si fugiti la gagici si la baut  
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky   - Ascultati de acest tanar , inca o data iti multumesc  ca te-ai deschis si ai ales sa imi raspunzi sincer la intrebari, iti multumesc pentru timpul acordat si ca imi esti coleg !
  •                      eGMa81P.png  @CosmiNN;  - Eu iti multumesc pentru acest interviu ! Seara faina !

 

                                                                                                               SV7GJ81.png                        eGMa81P.png                                                  

 6U8lVOg.png  Acesta a fost interviul realizat de catre membrii LeagueCS : @Blu3HaSky  &  @CosmiNN; 

  SV7GJ81.png Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre @CosmiNN; ?

  Z8Bm8on.png Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interviul e făcut așa cum trebuie, întrebări legate de ” comunitate ” dar și de ” viața lui ” , nota 10 pentru amăndoi  .

Sper să continuați la fel cu interviurile .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, DANI S. a spus:

Interviul e făcut așa cum trebuie, întrebări legate de ” comunitate ” dar și de ” viața lui ” , nota 10 pentru amăndoi  .

Sper să continuați la fel cu interviurile .

te asteptam si pe tine la un interviu.

#on nr 1 pe interviuri .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate