Sari la conținut

[Interviu] ForWWarD - Editie Speciala


Blu3HaSky

Postări Recomandate

7oWh9W9.png

 

Bine v-am gasit la un nou interviu  in cadrul proiectului LeagueCS Interview ! 

In acest interviu suntem alaturi de @ForWWarD

 

 

  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky - Salut si bine te-am gasit ! 
  •            v0OFmwT.png   @ForWWarD - Noroc 
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky - Numele meu este Andrei iar astazi vei participa la un nou interviu marca Leaguecs.Vor fi câteva intrebari din viata cotidiana, câteva din viata online si câteva despre legatura ta cu Leaguecs, esti pregatit sa incepem ?
  •              v0OFmwT.png    @ForWWarD - Da
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky - In Primul rand , Care este numele din spatele acestui pseudonim, câti ani ai si de unde esti?
  •              v0OFmwT.png    @ForWWarD - Alegzander, 18 ani, Reghin.
  • SV7GJ81.png @Blu3HaSky  - Care sunt hobby-urile tale?
  •               v0OFmwT.png      @ForWWarD - CS1.6 - GYM - PhotoShop - Scripting - Iesirile Noaptea
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Descrie-te prin 3 cuvinte.
  •               v0OFmwT.png    @ForWWarD - Calm, Intelegator, Nepasator.
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Ce gen de muzica iti place sa asculti?
  •               v0OFmwT.png     @ForWWarD - Toate , mai mult cele cu bass.
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Ce lucruri sau  activitati iti displac sa le faci ? 
  •               v0OFmwT.png     @ForWWarD -'Shoping' daca se poate spune asa, mai sunt multe alte chesti prin care se enumera si asteptatul.
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Daca ar fi sa pleci intr-o vacanta, unde ai pleca, si cu cine ? 
  •              v0OFmwT.png      @ForWWarD - Maldive cu prietena mea
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Ce înseamna pentru tine o "relatie perfecta"?
  •              v0OFmwT.png     @ForWWarD - Intelegere, compasiune, fidelitate, si incredere.
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Care a fost cea mai mare realizare a ta pana in prezent?
  •               v0OFmwT.png    @ForWWarD - Avand in vedere ca suntem pe mediul 'virtual' e NORD-ul, pe partea 'reala' sunt 2 chestii , 1 relatia de aproape 1 an  si al 2-lea sala.
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Povesteste-ne o intamplare amuzanta prin care ai trecut.
  •               v0OFmwT.png   @ForWWarD - Ma prins un gay de mana si-mi zicea ce fina e mana mea, eu crezand ca e mana lu prietena mea
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Care consideri ca este cea mai importanta calitate a unui om?
  •               v0OFmwT.png   @ForWWarD - Sinceritatea
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Cum ai descrie tu succesul?
  •               v0OFmwT.png    @ForWWarD -Perseverenta, incredere, si sa inveti din esuari.
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Ce genuri de bauturi preferi? Eu acuma as prefera o cubata ....
  •               v0OFmwT.png     @ForWWarD -Nu sunt fan alcohol dar o sampanie rece cu gheata ar merge
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Intrebare de distractie. Ce ai face daca ai fi  Bill Gates ?
  •               v0OFmwT.png     @ForWWarD -Mi-as face viata ca in 'vise', si pe partea virtuala, as inchide toate comunitatile si as deschide doar 1 singura unde sa se adune toata lumea

 

  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Am aflat lucruri noi si interesante despre viata ta de zi cu zi, sa trecem la locul unde te-am cunoscut,viata online.De la ce varsta ai inceput sa utilizezi un calculator? Ce te-a atras sii ce te-a mentinut in acest mediu?
  •              v0OFmwT.png     @ForWWarD -7 ani, cand unchiu sa dat de gol cu laptopul si se juca GTA 3 ), Ca si pe orice copil curiozitatea si noutatile, Ma mentinut 'CS-ul' Si 'Competitia'
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Cât timp petreci in medie pe zi in fata calculatorului?
  •               v0OFmwT.png    @ForWWarD - 2-3-4 ore depinde de zi, daca am chef stau si 24
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Avem cu cine bea atunci ! Consideri ca ai legat prietenii in acest Mediu Online ? 
  •              v0OFmwT.png     @ForWWarD - Normal, cu unii chiar m-am intalnit personal 
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - La ce te pricepi cel mai bine? Experienta ta in mediul online ?
  •               v0OFmwT.png    @ForWWarD - La servere 1.6
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Intrebare Cs 1.6 : Din 3 runde de CS  cam cate Head-shoturi dai ?
  •                v0OFmwT.png   @ForWWarD - Depinde de chef si server, daca am ak bat si 3-4 lejer

 

  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  -Incepem cu intrebarile legate de Comunitatea LeagueCS si Server-ul NORD ! Care a fost prima ta impresie despre aceasta comunitate si ce ne poti spune despre oamenii ce fac parte din comunitate?
  •               v0OFmwT.png    @ForWWarD -Prima impresie a fost ca o sa fie la fel ca pe celalalte dar nu a fost asa, Am colegii super ok care sar in ajutorul oricui care are nevoie, si fac tot posibilul fiecare sa fie totul bine si sa fim in TOP.
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Ce ne poti spune despre Server-ul Nord? De cand e deschis , ce planuri ai cu el si va evolua mai mult decat acum ?
  •               v0OFmwT.png    @ForWWarD - E deschis din 21.10.2014, Planurile raman si vor ramane acelasi, sa se mentina in top si sa ramana cum a ramas si pana acum cel mai activ pe partea de TeamSpeak - persoane [Peste tot unde am fost am ajutat si ridicat tot ce am putut cu toti ne implicam] - s.a.m.d , Evoluare... el este in curs evoluare in fiecare zi devenim din ce in ce mai buni, In curand ne vedem din nou de pe primele 3 locuri
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Ma bucur ca fac parte din - NORD - ! Se organizeaza des mixuri ? Dar Concursuri ? 
  •                v0OFmwT.png   @ForWWarD - Mix-uri zi de zi, concursuri mai putine perioada asta pana revin baieti ce se ocupa de ele
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Cu ce membru/membri ti-ai dorii sa te vezi si in realitate?
  •                   @ForWWarD -Cu toti
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Cum decurge o zi din viata ta ca Fondator al Nord-ului si al comunitatii LeagueCS ? 
  •                v0OFmwT.png   @ForWWarD - Asta ramane privat  , ce pot sa spun ca multe mesaje, ma trezesc uneori cu 20-30 de mesaje deodata
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Ce modificari consideri ca ar trebuii aduse atat server-ului Dvs cat si al comunitatii LeagueCS ?
  •               v0OFmwT.png    @ForWWarD - Nimic la niciuna, consider ca schimbarile majore s-au facut deja, si cum e acum e destul de bine, prea multe schimbari strica tot!
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Uite ca am ajung si la finalul acestui interviu ! Ce mesaj ai pentru jucatorii de la Nord si  membrii comunitatii ? 
  •               v0OFmwT.png    @ForWWarD - Capu sus, Fiti perseverenti in tot cea ce faceti, Nu mai incercati sa copiati, si fiti corecti! atat.
  • SV7GJ81.png@Blu3HaSky  - Ma bucur ca te-ai deschis si ai ales sa imi raspunzi sincer la intrebari, totodata ma bucur ca ai acceptat invitatia mea la acest interviu. Îti multumesc pentru timpul acordat.
  •                v0OFmwT.png    @ForWWarD - Si eu iti multumesc!

                                                                                                                                  

                                                                                                             SV7GJ81.png                        v0OFmwT.png

6U8lVOg.png Acesta a fost interviul realizat de catre membrii LeagueCS : @Blu3HaSky &  @ForWWarD

eGMa81P.png Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre @ForWWarD

Z8Bm8on.png Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos interviu si bine aranjat ! placut ochilor .
Cat despre Forrw un om de nota 10 + si foarte calm cand am avut nevoie vreodata de ceva o intrat tot timp-ul cu calm si mio explicat .
Astept mult mai multe interviuri de genul acesta  @ForWWarD credca toti am intalnit prima data GTA 3 :))
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate