Sari la conținut

[Stiri League of Legends] Noutati despre PATCH 14.6


Cizmă Bă

Postări Recomandate

LOL_14.6_Patch-Highlights_TW_1920x1080_RO.jpg

 

În această săptămână am pregătit o serie de schimbări simple și la obiect. Mărim puterea anumitor tancuri a căror putere ar trebui să crească vertiginos de-a lungul jocului, dar care nu se descurcă bine pe culoarul de sus (cum ar fi Cho'Gath și Sion), și o micșorăm pe cea a campionilor care au prea mult succes (Smolder și Karma, de exemplu). În plus, avem o actualizare pentru Galio ca să-l ajutăm să-și trăiască visul de tanc pentru mijloc! Legat de obiecte, lansăm un lasou cu buff-uri care va mări puterea țintașilor axați pe lovituri critice. În plus, echilibrăm obiectele epice ca să le facem mai corecte pentru jucători.

Nu descălecați încă, povestea nu s-a terminat. Introducem și niște modificări de echilibrare pentru ARAM, schimbăm pragurile de LP pentru retrogradări, vă povestim despre o schimbare legată de reluări pe care am făcut-o din culise, actualizăm cerințele pentru DirectX și lansăm o nouă serie de skin-uri din Vestul Sălbatic cu care să vă delectați. Pe cai! Încep notele patch-ului!


Parerea mea personala este sa profitati de Ornn , este un easy win pe top lane !

 

Click aici pentru a vedea update-ul detaliat al patch-ului 14.6 !

  • Like 1
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate