Sari la conținut

[Fotbal] - "Ești legendă FCSB-istă veșnic accidentată!" Replica lui Florin Gardoș pentru fanul CSA Steaua a fost pe măsură


KING | ROBERT

Postări Recomandate

ZDY2ZWFjMGYyNzRhZDE1NzI1ZDUyMTAyMzBi.thu

Florin Gardoș (34 de ani) a fost prezent la derby-ul câștigat de FCSB cu CFR Cluj, scor 1-0, din cadrul etapei a opta a play-off-ului SuperLigii. 

Meciul a stabilit recordul de audiență în acest sezon (42.439 de spectatori), iar fostul fundaș a postat pe contul de Facebook o fotografie de pe Arena Națională, unde pe fundal se observă suporterii echipei roș-albastre

Florin Gardoș, schimb de replici cu un suporter al celor de la CSA Steaua

În secțiunea de comentarii, un comentariu postat de un fan al celor de la CSA Steaua i-a captat atenția lui Gardoș

"Sigur ți-a plăcut coregrafia, tu ești 'legendă FCSB-istă veșnic accidentată'. Te-ai prezentat cu invitație? De care?", a fost mesajul bărbatului, printre care a strecurat și câteva emoji-uri cu o oaie. 

Gardoș, care a jucat pentru FCSB în perioada 2010-2014, a avut o replică acidă, care a adunat peste 1.000 de aprecieri

"Știu că voi n-aveți alt argument decât asta cu oaia. Iar pe partea de fotbal, nu știu dacă e cazul să faci ironii, că acum 10 ani pupai televizoru' când mă vedeai", a fost răspunsul lui Gardoș, care a atașat și o fotografie cu biletul pe care l-a cumpărat online.

 

SURSA: digisport.ro

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate