Sari la conținut

Deschiderea sigură a vitalității câștigă la EPL față de ENCE


Busu Jr.

Postări Recomandate

Deschiderea sigură a vitalității câștigă la EPL față de ENCE

vceHyzRT9Jw61x-obhf-g2.jpg?ixlib=java-2.

Francezii au coborât cu piciorul drept în primul lor meci din noul sezon, cu Mathieu "⁠ZywOo⁠" Herbaut care arată într-o formă excelentă. Vitality și-a obținut prima victorie în Grupa A în ESL Pro League Sezonul 14, apărând ENCE în runda de deschidere 2-0 (Mirage 16-14, Overpass 16-8). Nimeni altul decât ZywOo s-a remarcat din pachet cu un rating de 1,38 în serie, un semn bun al lucrurilor care vor veni de la superstar după ce a încheiat sezonul precedent, cu o oarecum sub-par prezentată la IEM Köln - cel puțin pentru standardele sale. „Ne-am pus mari așteptări [asupra noastră] pentru a doua parte a sezonului,” Dan ”⁠apEX⁠” a spus Madesclaire în interviul post-meci când a vorbit despre anul echipei de până acum, ceea ce a fost o dezamăgire în ochii echipei, în special în comparație cu anul 2020 de mare succes. Liderul din joc a continuat să comenteze forma lui ZywOo și a profitat la maximum de tânărul de 20 de ani, spunând: „Am încercat doar să ne gândim la ce i-a fost în timpul turneului [IEM Köln] și am simțit că a găsit soluția și, evident, se va îmbunătăți în a doua parte a sezonului. "

 

Sursa:www.hltv.org

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate