Sari la conținut

BIG anunță semnarea privirii


Busu Jr.

Postări Recomandate

BIG anunță semnarea privirii

_yElAYeKajfu2zTjaBeWHL.png?ixlib=java-2.

Danezul își va face debutul oficial cu BIG în ESL Pro League Sezonul 14, ca parte a formației de start. BIG a finalizat semnarea lui Nicklas „⁠gade⁠” Gade, a anunțat organizația germană. Tânărul de 26 de ani a fost adăugat echipei de start a echipei, care are acum șase jucători și a cărei compoziție finală va fi dezvăluită în viitorul apropiat. Mișcarea vede că revine rapid la acțiune după ce a fost lăsat fără echipă la începutul lunii iulie, când HYENAS - o echipă mixtă cu o combinație de rămășițe dintr-o varietate de echipe daneze, cum ar fi North și Heroic - a decis să renunțe după retragerea lui Markus „⁠Kjaerbye⁠” Kjærbye.

"Alăturarea la BIG m-a entuziasmat de când s-a decis. Îmi pune un zâmbet pe gânduri doar gândindu-mă la asta", a spus gade într-un comunicat de presă. „După ce ați avut ceva timp în care nu sunteți siguri de ceea ce ar avea viitorul, este cu siguranță un sentiment de bucurie pură acum știind că aceasta este noua mea casă”. "Sper și cred că pot aduce ultimele piese pentru a duce acest proiect la nivelul următor." Fostul jucător nordic se alătură BIG într-un moment în care echipa germană s-a luptat pentru alergări adânci până târziu, cu un top-opt la IEM Köln, locul cinci la Flashpoint 3 și o victorie la FunSpark ULTI Europe Final fiind cele mai importante campania lor din 2021 de până acum.

 

Sursa:www.hltv.org

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate