Sari la conținut

Imperial anunță semnarea oribilă


Busu Jr.

Postări Recomandate

Imperial anunță semnarea oribilă

KdsvT17IeQ39SAyOteqlIb.jpg?ixlib=java-2.

Aceasta va fi prima echipă braziliană de 22 de ani de la sfârșitul anului 2019. Imperial a finalizat semnarea fostului nemuritor și membru al INTZ João "⁠horvy⁠" Horvath, a anunțat marți organizația braziliană. Tânărul de 22 de ani se alătură unei echipe imperiale care se află în proces de reconstrucție după un final turbulent al sezonului turneului. Echipa a trebuit să se lipsească de serviciile lui Caio "⁠zqkS⁠" Fonseca în calificarea cs_sumit 8 după ce i sa refuzat intrarea în Mexic și a înrolat serviciile de două ori câștigător major Fernando "Majorfer⁠" Alvarenga pentru etapa finală a sezonului.

Horvy s-a bucurat de ceva timp în centrul atenției între 2017 și 2019. A concurat în Europa cu echipa portugheză k1ck și în America de Nord ca parte a Immortals și INTZ. După ce a părăsit Reapers la sfârșitul anului 2019, s-a întors în Europa și a continuat să joace pentru echipe precum Baecon, Real Betis și Rhein Neckar, cu succes limitat. "Am muncit din greu în acești doi ani pentru a avea ocazia să joc din nou pentru o echipă braziliană", a spus horvy pentru HLTV.org. „Mi-a fost foarte dor de atmosfera și energia pe care o au echipele braziliene”. Imperial a adăugat că în curând vor anunța un nou al cincilea jucător care îl va înlocui pe Arthur „⁠f4stzin⁠” Schmitt, al cărui viitor este în aer. Organizația braziliană este, de asemenea, în căutarea unui nou antrenor pentru echipă, după plecarea lui Luis "⁠peacemaker⁠" Tadeu la Complexity săptămâna trecută. "Mă bucură cu adevărat că cineva ca un pacificator a recunoscut că sunt pregătit pentru această oportunitate", a spus horvy. „Cred că a fost actul său final de antrenor Imperial [râde].”

 

Sursa:www.hltv.org

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate