Sari la conținut

FaZe trimite ambalajul Gambit în Köln


Busu Jr.

Postări Recomandate

FaZe trimite ambalajul Gambit în Köln

dHHdKTiacHH8yNdc2iepMS.jpg?ixlib=java-2.

Gambitul numărul 1 mondial a ieșit de la IEM Köln vineri, după o înfrângere cu 2-1 împotriva FaZe în prima rundă a playoff-urilor cu eliminare simplă. Partea CSI, care s-a aflat în fruntea clasamentului mondial de peste două luni, a fost lăsată să facă o serie de erori cruciale care au predat inițiativa adversarilor lor, care și-au folosit experiența LAN superioară pentru a rămâne departe de pericol. sâmbătă o confruntare în semifinală cu Natus Vincere. FaZe a prezentat forța mentală necesară pentru a răspunde la eșecuri, inclusiv un deficit de 11-1 pe harta lor de pe Ancient - un joc de noroc care aproape a dat înapoi. Apoi, aproape că au câștigat Overpass după ce s-au întors de la cinci hărți în regulă și una în prelungiri. Pe Inferno, FaZe au fost pur și simplu o reducere față de adversarii lor, care s-au străduit să facă față presiunii de a avea de-a face cu o echipă care se afla în afara primelor 30 din clasamentul care se îndrepta spre turneu. "Sunt cea mai bună echipă din lume, dar am văzut câteva puncte slabe", a spus Andersen "Finn" ⁠karrigan⁠ "după meci. "Am luat, de asemenea, un pariu imens în veto, unde am putut alege Ancient sau să rămânem în zona noastră de confort. Astăzi am avut începuturi proaste, dar ne-am adaptat din mers. Sunt mândru de coechipierii mei." Gambit a început la început, plimbându-se cu 11-1 pe Ancient, cu Abay "⁠Hobbit⁠" Khasenov conducând acuzația cu 16 fragmente și un ADR uimitor de 140. FaZe se lupta după idei și nu a reușit să țină pasul în departamentul de fragmentare, dar au arătat o oarecare rezistență în etapele finale ale reprizei pentru a-și menține vie speranțele de revenire.

 

Sursawww.hltv.org

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate