Sari la conținut

URcdkey ofera Windows 10 Pro la doar 60 de lei


Floridoare

Postări Recomandate

De curand am cumparat 3 laptop-uri ASUS (urmeaza review la unul dintre ele) si toate au venit fara sistem de operare. Sunt folosite pentru scoala online, iar parintii au vrut ca ele sa aiba Windows activat + pachetul Office. De data aceasta am gasit oferta la URcdkey.

Am cumparat atat Windows, 3 licente, cat si 3 licente de Office. Oamenii stiau ca o licenta costa destul de mult, insa au ramas placut impresionati cand le-am zis de site-urile care vand licente la preturi foarte bune.

  • Evident ca pretul a fost foarte bun si i-am scutit de o extra achizitie. Va arat si voua ofertele mai jos, poate gasiti ceva ce va place. Folositi si coduil AR18 pentru discount.
  • Microsoft Windows 10 Pro OEM CD-KEY GLOBAL  – Original price: 15.40EUR – Offer price: 12.63EUR
  • Microsoft Windows 10 Pro OEM CD-KEY GLOBAL(2 PC) – Original price: 23.78EUR – Offer price: 19.50EUR
  • Office2016 Professional Plus CD-KEY GLOBAL – Original price: 46.99EUR – Offer price: 38.53EUR
  • Office2019 Professional Plus CD Key Global – Original price: 46EUR – Offer price: 37.72EUR
  • Windows10 PRO OEM + Office2016 Professional Plus CD Keys Pack – original price: 60.99EUR – offer price: 50.01EUR
  • Windows10 PRO OEM + Office2019 Professional Plus CD Keys Pack- original price: 58EUR – offer price: 47.56EUR

Oferta este limitat deci va recomand sa va cumparati acum licentele. Repet, noi folosim astfel de licente de ani de zile fara probleme. Stiu ca sunt cititori care cumpara des si stiu ca nici ei nu au avut probleme cu ele.

SURSA

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate