Sari la conținut

Prima zi de Gamescom 2020 va include prezentari pentru 38 de jocuri!


BoGdY

Postări Recomandate

Gamescom-2020-Feature-2048x1095.thumb.jpg.af901276c3d811b0b5a15fab33101103.jpg

Gamescom 2020 nu va mai avea loc in format fizic, insa show-ul continua in online. Festivalul online al jocurilor va incepe de joi, cand producatorul Geoff Keighley va prezenta unele dintre cele mai interesante titluri. Si se pare ca vom avea ce vedea intrucat va fi un live de peste doua ore cu mai bine de 38 de jocuri de la 18 publisheri diferiti.

La ce ne putem astepta sa vedem? Ei bine, am facut o lista cu cele mai interesante titluri confirmate la Gamescom 2020.

DOOM Eternal: The Ancient Gods

Call of Duty: Black Ops Cold War

World of Warcraft: Shadowlands

Mafia: Definitive Edition

Star Wars: Squadrons

Age of Empires III Definitive Edition

Ratchet & Clank: Rift Apart

Si cand te gandesti ca aceste titluri sunt doar in Gamescom Opening Night, urmand ca zilele ce urmeaza sa gazduiasca si mai multe jocuri. Pentru a va deschide apetitul, Geoff Keighley a postat si un trailer cu trailere (atat am putut) care include secvente din cele mai interesante jocuri.

Gamescom 2020 – Ce? Cand? Unde?

Chiar daca evenimentul nu va mai aduce la un loc mii de pasionati ai jocurilor, acestia vor fi prezenti online. Gamescom 2020 va avea loc incepand cu data de 27 August 2020, adica joi de la ora 20:15. Pentru a putea viziona evenimentul nu trebuie sa faceti nimic special: v-am atasat live-ul mai jos si tot ce trebuie sa faceti voi este sa va puneti un reminder. Asta, desigur, daca vreti sa prindeti nebunia live. Sunt foarte curios ce jocuri vor iesi in evidenta acest an si daca vom avea si nume surpriza.

 

Sursa:ZonaIT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate