Sari la conținut

Prima secvență de gameplay din Halo Infinite


BoGdY

Postări Recomandate

Microsoft organizează în acest moment un eveniment la care dezvăluie tot felul de chestii, iar una din acele chestii este o secvență de gameplay din Halo Infinite.

Decorul ar trebui să fie pe placul fanilor din vechi ai seriei, din moment ce se petrece pe un Halo în sine. Nu știu să vă spun care din ele, n-am prea avut contact cu seria după primul joc.

Oricum, aveți parte mai jos de o secvență necomentată de gameplay pur, în care puteți vedea cum un individ cu neașteptat de mult dialog se ceartă cu Master Chief. După asta, namila verde începe să masacreze o gloată de inamici. Are la dispoziție o varietate de ustensile clasice, precum și un cârlig ce amintește puțintel de cel văzut recent în Doom Eternal. Doar că gameplay-ul de aici este cu mult, mult mai lent decât cel al lui Doom Eternal.

Nici iluminarea nu arata tocmai bine, iar texturile au trecut prin mașina de spălat de prea multe ori. Dar probabil va arăta mai bine la iarnă.

Clipul se termină cu un klingonian provocându-l pe Master Chief la o luptă finală, a cărei legendă să răsune în vecie.

Halo Infinite va sosi la sfârșitul acestui an pentru Xbox-uri și PC.

(știu că nu e un klingonian, dar acel discurs e scos direct dintr-un episod TNG… sau poate era DS9)

Sursa:ZonaIT

 

 

halo-infinite.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate